Dunajská Streda
Recenzované: 11. augusta 2019

Čašník v prázdnej reštaurácií sa vôbec neunúval prísť ku nám ku stolu. Objednane jedlo bolo na úrovni školskej jedálne.
Wellness je v dezolátnom stave. Všade samé listy, roztrhané kusy na tenisovom ihrisku, špinavé lehátka. Zamestnankyňa wellness mala guláš na večeru priamo na pulte, co bolo cítiť v celom wellness.

Tip na izbu: Nájdite si radšej iný hotel v tejto lokalite.
Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Recenzované: 14. júla 2019

Hotel.izba-fajn zodpovedala 4* ako aj interiérove vybavenie celého hotela. Výťah len jeden komunistického štýlu ale odviezol. Pri plnom obsadení hotela dlhá čakačka. Boli sme ubytovaní v časti nad wellness 2posch. bez výťahu, pri 26st.vonku sme mali celý čas v izbe pekelne teplo-aj pri pustení klímy či ventilátora alebo aj otvoreného okna. Nevšimla som si, ale hotel.izby nemajú balkóny- čiže nejaké sušenie vecí alebo len tak oddych na ňom chýbal (keď vám dieťa spí a nemá ho kto varovať, aby ste si dali vonku na vzduchu (hot.terase) nejaký drink).
Čo sa týka wellness- vírivky (nová časť)-nešli všetky trysky a voda mohla byť troška teplejšia. Chýbali nám tam džbány s vodou resp. pitný režim vo wellness. Na 4* veľmi slabé!!! V infrasaune pleseň.
Bazény vnútorné- bolo už vidno že je to už staršieho vydania - chybajúce dlaždičky z mozaiky..., v niektorých chladnejšia voda. Málo lehátok pri vnútorných bazénoch. Pre nás ako rodičov mi chýbal detský bazén s nízkou hladinou vody..ale okúpali sme sa aj tak. Vonkajšiu časť wellness ani bazén sme nevyskúšali nakoľko pršalo a bolo chladnejšie. Nikto z personálu nezotieral vodu pri bazénoch ani schodoch čo vidím ako veľké mínus na 4* hotel s wellness!!
Strava- nestretla som sa ešte s poukážkami resp. lístkami ktoré odovzdávate pri vstupe na raňajky či večere a ešte aj nahlasujete čislo izby.. Zjednodušili by si to len č.izby..ale ok. Keď sme išli v čas, našli ste tam všetko z ponuky..ak neskôr mali sme smolu, resp.doložili jedlo neskôr. Pre mňa strava na slabšie 3*. Plusom boli detské stoličky.
Celkovo hodnotím hotel na 3*nakoľko máme obehané hotely na Slovensku a vieme porovnať. Pobyt je vhodný pre menej náročnú klientelu.

Poďakujte používateľovi Dana230617.
Recenzované: 13. júla 2019

Hotel sa nachádza v okrajovej časti Dunajskej Stredy, okolie tvoria sklady a podniky, niekoľko bytoviek. Rozpačitý dojem sa vytratí hneď po vstupe do hotela. Všade čisto, príjemne.. Ubytovanie, stravovanie / mali sme formou polpenzie/, wellness - bolo super.Horšie je to so znalosťou slovenského jazyka niektorých zamestnancov. Sú situácie, keď sa nedohovoríte. Ak ste trpezliví, napokon sa všetko vyrieši.Ponuka procedúr je slušná, pozor však pri objednávaní skrášľovacích masáží a ošetrení pleti, /masáž tváre a dekoltu sa v mojom prípade pokúšal vykonať masér- študent, bez základných znalostí postupov ošetrenia pleti, potme, bez hygienických uterákov na vlasy či okolia dekoltu, adstringentný krém som mala aj na viečkach,následne slzy v očiach a podráždené spojivky...odporúčam však thaiské reflexné procedúry...

Poďakujte používateľovi MargitaG9.
Recenzované: 29. júla 2018 cez mobilné zariadenie

V kratkosti, spokojnost s jedlom a wellnessom na vybornu, ale co sa tyka nedostatkov ci uz na izbe, komunikacie s personalom pri bare, nedostatku personalu vdaka comu je zanedbane prostredie tak na velmi nizkej urovni. Toto vobec nezodpoveda 4* hotelu.
A jedna z najdolezitejsich veci, clovek si tam ide oddychnut od kriku, hluku a jedine co tu najdete je kopu nevychovanych a rozmaznanych deciek vsade kde sa pohnete, ktore su nielen hlucne, ale skacu do bazenov co je zakazane a nikoho to netrapi, ziadne prisne kontroly ani co sa tyka vstupu do saun!

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi LenkaK514.
Recenzované: 13. augusta 2017

Od Valentínskej oslavy po zabíjačku, alebo len jednoducho oddychový víkend. Pre nás s manželom je tento hotel obľúbený a už ani neviem koľkokrát sme sa sem vrátili. Bez váhania by som odporúčala aj tým náročnejším cestovateľom. Na izbách a všade v hoteli čistota, perfektná strava a ochotný personál.

Tip na izbu: Izby v hlavnej časti sú bližšie k službám hotela.
Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi Agnesa K.