“Zatvorené :/”

Europa Rest & Bar
Na pozícii č. 14 spomedzi 19 Reštaurácie v Dunajskej Strede
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prišli sme v pondelok, v čase obeda a ako inak, pán nám oznámil ( najprv po maďarsky), že reštaurácia je zatvorená, že varia len keď je u nich väčšia akcia ako svadba a pod. Absolútne sklamanie :/

Poďakujte používateľovi Quest761700.

Zrecenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha, čisto,
chutné jedlo. Jedálny lístok oproti minulosti chudobnejší. Ale zas to málo v ponuke je vykompenzovane prostredím kvalitou a príjemným personálom.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Tibor53.
Zrecenzované: 6. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

objednali sme si bravcove a nedalo sa jest uplne nedopecene hned sme ho vratili a to sme na neho cakali vyse hodinu pricom v restauracii bolo par ludi. takisto aj viedensky rezen bol plny sliach aj pri susednom stole sa priznali ze najhorsie co tu kedy jedli. vraj vedia varit aj skvele no nas tu uz nikdy neuvidia..

Dátum návštevy: november 2016
2  Poďakujte používateľovi tereza_pa.
Zrecenzované: 3. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Skvelá kuchyňa, príjemný personál, prijateľná cena a tiež príjemné prostredie. Odporúčam navštíviť a zažiť na vlastnej koži. MD

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi MartinD4995.
Zrecenzované: 15. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi milá obsluha, príjemná atmosféra, krásna terasa so záhradou a rustikálnou pecou, jedlo je úžasné - paradajková polievka, rizoto, čokoládový lávový dezert a losos sú vynikajúce. Každý si može vybrať podla svojho gusta!

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi 7editan.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Europa Rest & Bar, si pozreli aj

Dunajská Streda, Trnavský kraj

Navštívili ste Europa Rest & Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!