“Super jedlo za super cenu”
Recenzia Burgr's

Burgr's
Na pozícii č. 2 spomedzi 15 Reštaurácie v Hodonín
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Napriek nelakavemu vonkajsiemu vzhladu restauracie sme boli velmi milo prekvapeni. Burger s domácimi hranolkami a k tomu vyborny coleslaw plus starostliva obsluha. Hodnotim navstevu na vybornu. Doporucujem!

Poďakujte používateľovi magdalenka26.

Zrecenzované: 2. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Uprimne nie som velka fanynka burgrov, ale fotka ich americkych lievancov nas presvedcila prist vyskusat toto miesto.

Po tom, co sme vkrocili dovnutra, lievance mi vyfucali z hlavy a dala som si poctivy burger ((; egg burger je nieco, co mozem 100% odporucit. Mimochodom, hranolky a coleslaw boli snad najlepsie, co som kedy mala (;

A lievance vyskusame nabuduce (; dufajme (;

Zrecenzované: 28. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: apríl 2018
Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Burgr's, si pozreli aj

Hodonín, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Burgr's? Podeľte sa o svoje zážitky!