“príjemné posedenie”

Restaurace U Piráta
Na pozícii č. 4 spomedzi 14 Reštaurácie v Hodonín

príjemné posedenie s ochotnou obsluhou....v restaurácii sme síce nejedli ale nápojový lístok bol pestrý...obsluha velmi príjemná a ochotná

Poďakujte používateľovi frantisek7.

Zrecenzované: 22. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, príjemná obsluha, pirátska atmosféra deti ale aj dospelých určite očarí pirátske prostredie

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi simonejanickova.
Zrecenzované: 2. júla 2019

vždy som si na jedle pochutila , rada tam stále chodím , už x rokov varia výborne , zatial mňa nikdy z ničím nesklamali , len odporúčam

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi lela241.
Zrecenzované: 23. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili po druhý krát a zase sme boli spokojní. Jedlo bolo prinesené do 20 minút a bolo chutné, porcie dostatočné.Cena za dve porcie aj s nápojmi bola cca 22€.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi M M.
Zrecenzované: 10. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zhruba pred týždňom sme oslavovali dedkove narodeniny práve v tomto podniku. Keďže ja som z tých, čo radi špekulujú a nechcela som len steak, vybrala som si chilli con carne, veľmi som sa na jedlo tešila, no keď konečne prišlo, tak som bola veľmi SKLAMANÁ. Jedlo sa nedalo doslova ani jesť, PRESOLENÉ, aj dosť prekorenené, hoci mám také rada.. To už bolo aj na mňa priveľa. Následne ma zaujímal názor môjho priateľa (ten bežne po mne dojedá, keď som už plná).Ten po 3-4 lyžičkách rezignoval so slovami, že by sa z toľkej soli asi dovracal. Potom som skúsila mamin steak s hríbovou omáčkou a ten bol celkom fajn, no keď som dala do úst jeden ten hríbik z omáčky.. opäť nechutne presolené a tak som si objednala aj ja ten steak, no poprosila som ich, nech to menej osolia.. steak po chvíli prišiel a znovu tak isto presolená omáčka.. No na zhrnutie.. Za také ceny, vážne predražené, by som očakávala aspoň normálnu kvalitu.. Možno to bola len náhoda, no aj tak. Musela som sa podeliť o môj zážitok.

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi 29rebekar.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace U Piráta, si pozreli aj

Hodonín, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Restaurace U Piráta? Podeľte sa o svoje zážitky!