“ Najlepsie bistro ”

ENAK bistro&coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 102 Reštaurácie v Trnave
Opis: ENAK je mladé štýlové bistro a reštaurácia prinášajúce do Trnavy nové chute a jedlá inšpirované juhovýchodnou Áziou. Hlavné jedlá v sebe nesú kúsok exotiky so zaujímavými kombináciami chutí a sú pripravované vždy z čerstvých surovín autentickým spôsobom. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť :)
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoznacne odporucam kazdemu navstivit kto ma rad indonezsku kuchynu alebo rad spoznava nove chute. Vynikajuce jedlo v prijemnom prostredi s vzdy usmiatou a milou obsluhou. Vzdy sa sem rada vraciam.

Poďakujte používateľovi michaelat449.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarína H, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení ENAK bistro&coffee.Zodpovedané: 22. februára 2018

Dobrý deň Michaela,
ďakujeme za pozitívnu recenziu a sme veľmi radi, že vám u nás chutí. Takéto pozitívne odozvy sú odmenou za našu prácu. :)

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Čo k tomu dodať,takto sa to má robiť.S láskou robené,s chuťou zjedené. Veľmi dobre jedlo, milá obsluha a vždy čerstvé suroviny... určite sa sem ešte vratime :)

Poďakujte používateľovi PetraL1755.

Dobrý deň Petra,
veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu a radi vás v ENAK-u znovu uvidíme.

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha, vynikajúce jedlo. Dobre strávený obedňajší čas s priateľmi, určite odporúčam všetkým

Poďakujte používateľovi TomTollefsen.

Dobrý deň Tomas,
ďakujeme a sme veľmi radi, že vám u nás chutilo. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v Enaku.

Zrecenzované: 18. februára 2018

Výborne jedlá najma kuracie Curry. Konečne niečo nové čo vie vždy prekvapiť. Super top reštaurácia. Milý personál. Vždy všetko pripravia ako si želám. Odporúčam všetkým čo už nechcú jesť stále stereotypné jedlá, ale chcú skúsiť trocha exkluzivity.

Poďakujte používateľovi MiroslavZ77.

Dobrý deň Miroslav,
ďakujeme za pozitívnu recenziu a sme veľmi radi, že vám u nás chutilo. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v Enaku.

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo, ktoré hrá farbou, vôňou a HLAVNE chuťou. Personál TOHTO bistra Vám TÝMTO jedlom ulahodia telu i duši......
CHCETE potvrdiť moju pravdu ?
Choďte sa napapať do tohto ENAK bistra :)

Poďakujte používateľovi NikoK613.

Dobrý deň Niko,
ďakujeme za pozitívne odporúčanie a dúfame, že k nám zavítate aj v budúcnosti.
ENAK Team

Cestovatelia, ktorí si pozreli ENAK bistro&coffee, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste ENAK bistro&coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!