“Obed”

ENAK bistro&coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 102 Reštaurácie v Trnave
Opis: ENAK je mladé štýlové bistro a reštaurácia prinášajúce do Trnavy nové chute a jedlá inšpirované juhovýchodnou Áziou. Hlavné jedlá v sebe nesú kúsok exotiky so zaujímavými kombináciami chutí a sú pripravované vždy z čerstvých surovín autentickým spôsobom. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť :)
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha, vynikajúce jedlo. Dobre strávený obedňajší čas s priateľmi, určite odporúčam všetkým

Poďakujte používateľovi TomTollefsen.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarína H, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení ENAK bistro&coffee.Zodpovedané: 22. februára 2018

Dobrý deň Tomas,
ďakujeme a sme veľmi radi, že vám u nás chutilo. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v Enaku.

Zrecenzované: 18. februára 2018

Výborne jedlá najma kuracie Curry. Konečne niečo nové čo vie vždy prekvapiť. Super top reštaurácia. Milý personál. Vždy všetko pripravia ako si želám. Odporúčam všetkým čo už nechcú jesť stále stereotypné jedlá, ale chcú skúsiť trocha exkluzivity.

Poďakujte používateľovi MiroslavZ77.

Dobrý deň Miroslav,
ďakujeme za pozitívnu recenziu a sme veľmi radi, že vám u nás chutilo. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v Enaku.

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo, ktoré hrá farbou, vôňou a HLAVNE chuťou. Personál TOHTO bistra Vám TÝMTO jedlom ulahodia telu i duši......
CHCETE potvrdiť moju pravdu ?
Choďte sa napapať do tohto ENAK bistra :)

Poďakujte používateľovi NikoK613.

Dobrý deň Niko,
ďakujeme za pozitívne odporúčanie a dúfame, že k nám zavítate aj v budúcnosti.

Zrecenzované: 14. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prvý krát sme boli u vás dnes,a dali sme si Thai curry s kuracím mäskom a bolo to zatiaľ najfamóznejšie curry aké sme kedy jedly. ani v indií som také nemal. Urcite sa vràtime na ďalší gurmánsky zážitok

Poďakujte používateľovi Climber755480.

Dobrý deň Maroš,

Zrecenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, originálna ponuka špecialít, výborné čajíky, milá obsluha, príjemné posedenie, doporučujeme.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi ajkaag.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarína H, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení ENAK bistro&coffee.Zodpovedané: 16. januára 2018

Dobrý deň Andrea Č.,
sme Vám vďační za pozitívne odporúčanie a sme radi, že sa Vám u nás páči.
ENAK Team

Cestovatelia, ktorí si pozreli ENAK bistro&coffee, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste ENAK bistro&coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!