“No ÚŽASNÉ !!! ”

ENAK bistro&coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 102 Reštaurácie v Trnave
Opis: ENAK je mladé štýlové bistro a reštaurácia prinášajúce do Trnavy nové chute a jedlá inšpirované juhovýchodnou Áziou. Hlavné jedlá v sebe nesú kúsok exotiky so zaujímavými kombináciami chutí a sú pripravované vždy z čerstvých surovín autentickým spôsobom. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť :)
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo, ktoré hrá farbou, vôňou a HLAVNE chuťou. Personál TOHTO bistra Vám TÝMTO jedlom ulahodia telu i duši......
CHCETE potvrdiť moju pravdu ?
Choďte sa napapať do tohto ENAK bistra :)

Poďakujte používateľovi NikoK613.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarína H, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení ENAK bistro&coffee.Zodpovedané: 22. februára 2018

Dobrý deň Niko,
ďakujeme za pozitívne odporúčanie a dúfame, že k nám zavítate aj v budúcnosti.

Zrecenzované: 14. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prvý krát sme boli u vás dnes,a dali sme si Thai curry s kuracím mäskom a bolo to zatiaľ najfamóznejšie curry aké sme kedy jedly. ani v indií som také nemal. Urcite sa vràtime na ďalší gurmánsky zážitok

Poďakujte používateľovi Climber755480.

Dobrý deň Maroš,
ďakujeme a sme veľmi radi, že vám u nás chutilo. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v Enaku.

Zrecenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, originálna ponuka špecialít, výborné čajíky, milá obsluha, príjemné posedenie, doporučujeme.

Poďakujte používateľovi ajkaag.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarína H, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení ENAK bistro&coffee.Zodpovedané: 16. januára 2018

Dobrý deň Andrea Č.,
sme Vám vďační za pozitívne odporúčanie a sme radi, že sa Vám u nás páči.

Zrecenzované: 5. januára 2018

Ak chceme zážitok z jedla, tak volíme toto Bistro. Udržte si kvalitu a o budúcnosť máte postarané. Dnes ideme opäť k Vám. Ďakujeme.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Lukas R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarína H, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení ENAK bistro&coffee.Zodpovedané: 12. januára 2018

Veľmi pekne ďakujeme Lukas za pozitívnu odozvu. Vždy nás poteší, keď sa u nás zákazníkom páči a vrátia sa k nám aj v budúcnosti.

Zrecenzované: 15. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Spokojnosť v každom smere :) prijemné posedenie v prijemnom prostredí obohatené skvelým jedlom. Nebola to naša prvá návšteva a rozhodne nie posledná. Mohli by expandovať :) každopádne doporučujem každému pri návšteve Trnavy.. palec hore

Poďakujte používateľovi lubosh144.

Lubosh, ďakujeme a sme veľmi radi, že ti u nás chutí. Tešíme sa na tvoju opätovnú návštevu.
ENAK Team

Cestovatelia, ktorí si pozreli ENAK bistro&coffee, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste ENAK bistro&coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!