“výborná lokalita a kvalitné jedno”
Recenzia Forhaus

Forhaus
Na pozícii č. 6 spomedzi 95 Reštaurácie v Trnave
Opis: Forhaus je restauracia na jednej z najkrajsich a najstarsich ulic v Trnave –na Kapitulskej ulici, ktora dycha historiou. Pridte zazit tuto atmosferu pri dobrom jedle!
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Reštaurácia v historickom centre Trnavy má výbornú polohu. Určite sa oplatí navštíviť, kvôli výbornému jedlu, ktoré je pripravované kvalitne.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi EjusH.

Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pri večernej prechádzke Trnavou sme zistili že sme hladní ale bolo už takmer jedenásť večer tak sme ani nedúfali že nájdeme reštauráciu kde nám ešte niečo navaria.

A našli sme .. Forhaus .. pekná reštaurácia, skvelý výber jedál. Personál naozaj na úrovňi ale zároveň aj milí a priateľsky.

Jedlo bolo pekne naservírované a veľmi chutné. Ďakujeme!

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi chaozzu.
Zrecenzované: 18. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne priestory,vyborne jedlo,prijemna obsluha. Jedinym negativom bola dlha cakacia doba,co ma ale neodradilo dat plny pocet bodov. Ak si clovek objednava ala Carte a nie z obedoveho menu,musi byt pripraveny,ze si o nieco dlhsie pocka. Cakanie ale stalo za to. Urcite odporucam!!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi TamaraC2248.
Zrecenzované: 13. júla 2017

Pravidelne navštevujem túto reštauráciu, ktorá ma zatiaľ nesklamala. Výborné jedlo, nádherne servírované a podávané v krásnom prostredí. Rozhodne stojí za návštevu a ochutnanie.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi JanaV878.
Zrecenzované: 28. júna 2017

Na túto reštauráciu som vždy počul len pozitívne ohlasy. Bola to moja druhá návšteva a opäť som neodišiel sklamaný. Veľmi príjemná atmosféra v teplý letný večer na vnútornej terase. Jedlo výborné (bravčová panenka s omáčkou zo zeleného korenia). Jediné, čo môžem vytknúť je dlhšia čakacia doba na obsluhu ale pri plne obsadenom podniku a dobrej spoločnosti mi to vôbec neprekážalo.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi michalkralovic.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Forhaus, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj
Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Forhaus? Podeľte sa o svoje zážitky!