“Fajn”
Recenzia Synagoga Cafe

Synagoga Cafe
Na pozícii č. 2 spomedzi 8 Káva a čaj v Trnave

Prostredie super, obsluha super, ale až keď sme sadli dnu. Vonku za nami nik neprišiel a vonku menu len v angličtine. Príjemná atmosféra, slušný výber, niečo možno cenovo prehnané (najlacnejší čaj 2.50... To sa mi zdá dosť). Personal veľmi priateľsky.

Poďakujte používateľovi jurekova.

skvelé koláče , výborné raňajky na ktoré chodievame pravidelne a milá obsluha.
Možnosť si zahrať šach je tiež dobrý nápad:).

Poďakujte používateľovi miriamafod.
Zrecenzované: 27. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Tato kaviaren ma vzdy nadchne a mozem tam presediet doslova cely den. Skvele kolaciky, limonady, uzasne prostredie ci samotny vynimocny interier ako aj mila ticha terasa. Obsluha skvela ako samotne priestory. Za mna top kaviaren v meste Trnava a vsetky ruky hore ze bravurne riesenie priestoru a vyborne menu.

Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 11. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Skvela kava, uzasny priestor v synagoge, takze ked budete v centre Trnavy, odporucam. Personal trochu zmateny, ale bolo uplne plno, takze tomu rozumiem. Jedine minus je cakanie na toaletu

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi dippymike.
Zrecenzované: 17. apríla 2019

boli sme tam sice davnejsie, niektoru nedelu, hlavne kvoli kave a zakuskom, boli vynikajuce, velmi lakavo vyzerali aj ranajky...

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Ivan7372017.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Synagoga Cafe, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Synagoga Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!