“Pekný štart do nového dňa ”
Recenzia Synagoga Cafe

Synagoga Cafe
Na pozícii č. 2 spomedzi 10 Káva a čaj v Trnave

Po dlhej dobe som si tu dala ranajkové menu. Čaj, 100%džus a ovsená kaša s jogurtom, ktorá bola plná čerstvého ovocia. Príjemne som si prečítala knihu, za počúvala do fajn muziky a cítili sa pri tom veľmi sofistikovane,. Kaviareň je nádherná, zavrela som oči a mala som pocit, že som niekde v Paríži. Vrelo odporúčam. Cena za menu 4,90,čo ma milo prekvapilo. Za mňa palec hore

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi 120nataliaf.

Veľmi dobrá kaviareň, pekná vzhľadom, dobre produkty nuž každá kaviareň má slabinu a tato má práve obsluhu. Obsluha si tam behala jak na bále a boli sme tam asi cca pól hodinu a obsluha si nás všimla až neskoro, priniesli kávu a to bolo všetko. A keď sme chceli zaplatiť museli sme prísť k baru aby sme vôbec mohli zaplatiť. Obsluha by určite bodlo značné zlepšenie ak sa tieto problémy vyriešia tak by som nemal žiadny námietky.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi simon01920.
Zrecenzované: 18. decembra 2018

Túto kaviareň občas navštevujem. Bohužiaľ väčšinou ja slabinou tejto kaviarne slabá a neprofesionálna obsluha.

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi IgorTT.
Zrecenzované: 12. decembra 2018

Chodím sem rád na hudobné koncerty.Má to dobrú akustiku a ked sa to profesionálne nasvieti má to svoje čaro. Ale inak mám z tohto projektu zmiešané pocity..Zo židovského kostola kaviareň??

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi schimi608.
Zrecenzované: 11. decembra 2018

Jena z TOP kaviarní v Trnave kde sa nechodí len za gastronómiou ale i za kultúrou. V zrekonštruovanej historickej budove židovskej synagógy.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Mário M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Synagoga Cafe, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Synagoga Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!