“Obsluha so slabým prístupom”
Recenzia Synagoga Cafe

Synagoga Cafe
Na pozícii č. 2 spomedzi 10 Káva a čaj v Trnave
Zrecenzované: 18. decembra 2018

Túto kaviareň občas navštevujem. Bohužiaľ väčšinou ja slabinou tejto kaviarne slabá a neprofesionálna obsluha.

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi IgorTT.

Zrecenzované: 12. decembra 2018

Chodím sem rád na hudobné koncerty.Má to dobrú akustiku a ked sa to profesionálne nasvieti má to svoje čaro. Ale inak mám z tohto projektu zmiešané pocity..Zo židovského kostola kaviareň??

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi schimi608.
Zrecenzované: 11. decembra 2018

Jena z TOP kaviarní v Trnave kde sa nechodí len za gastronómiou ale i za kultúrou. V zrekonštruovanej historickej budove židovskej synagógy.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Mário M.
Zrecenzované: 2. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Pravdupovediac inam priateľov na kávu ani nepozývame... Ten feeling čo dáva synagóga je jednoducho jedinečný.

Poďakujte používateľovi ajkaag.
Zrecenzované: 14. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Som veľmi náročná na správne napenené mlieko v capučíne. Je pravda, že málokde to vedia spraviť, aby som si s pôžitkom vychutnala kávu. V Synagóge je káva vždy TOP. A k tomu skvelé rawkoláčiky. Napriek slabšej obsluhe, sa sem vždy veľmi rada vraciam. Toto miesto má proste atmosféru.

Poďakujte používateľovi Trek818075.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Synagoga Cafe, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Synagoga Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!