“Úžasné priestory”
Recenzia Synagoga Cafe

Synagoga Cafe
Na pozícii č. 2 spomedzi 10 Káva a čaj v Trnave
Zrecenzované: 5. marca 2018

Priestory kaviarne sú neskutočné. Treba vidieť! Obsluha sa síce zjavila až po dlhšom čase, nám to však nevadilo, neponáhľali sme sa. Objednali sme si len nápoje, ktorých príprava tiež dlhšie trvala. Kaviareň má však osobitnú atmosféru, takže sa oplatí navštíviť.

Poďakujte používateľovi jankaTraveler.

Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Po prvej návšteve môžem tvrdiť, že s tak nízkou kvalitou personálu som sa ešte nestretol. Sadli sme si k stolu najprv prišla čašníčka, aby zobrala platbu predchádzajúcich zákazníkov. Po 5 minutách prišla ďalšia čašníčka, aby upratala stôl bez akejkoľvek komunikácie a pozdravu. Keď za ňou šla priateľka, či nás obslúži len odvrkla, že keď tam bola sme si nič nepýtali. Snáď by sa mala prvá spýtať a obslúžiť nás, nebudeme sedieť pri prázdnom stole. Nakoniec sme odišli kéďže sme mali pocit, že nie je záujem o zäkazníkov.Tento personál skutočne škodí podniku. Pre doplnenie bolo to 24.2.2018 o 17:30

Poďakujte používateľovi Kamil_Karvas.
Zrecenzované: 5. februára 2018

Spojenie priestorov bývalej synagógy a kaviarne vytvára čarovné a jedinečné miesto so skvelou atmosférou. Dokonalé miesto na vychutnanie si skvelej kávy lahodných koláčikov v obklopení historických artefaktov a vône starých kníh uložených v policiach a malých knižničkách. Aj vďaka príjemnému a profesionálnemu personálu je toto miesto ako stvorené na oddych v nedeľné popoludnie alebo relax pri knihe a šálke kávy v ktorýkoľvek bežný deň. Vďaka návšteve tejto kaviarne sa z každého dňa stáva výnimočný deň :)

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Zuzana0022.
Zrecenzované: 30. augusta 2017

Synagóga cafe je nádherné miesto, ktoré dýcha históriou. Majú tam najlepší cheesecake aký som kedy jedla a za normálne peniaze, veľmi príjemnú obsluhu. Do kaviarne sa vždy pri návšteve Trnavy rada vraciam. Môžem iba odporučiť :).

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Martina K.
Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Krásna kaviareň v centre trnavy. Interiér nepotrebuje komentár. Milí a profesionálny personál. Raňajky boli výborne a káva nemala chybu. Vreľo doporučujem!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi chaozzu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Synagoga Cafe, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Synagoga Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!