Trnava
Recenzované: 27. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu hotela sme navštívili ako cela rodina včítane deti, rezervácia prebehla bez problémov. Keď sme prišli, bol pre nás prichystany salónik, tak že nás nikto nerušil, ani my sme nerušili nikoho. Po objednávke sme dostali jedlo celkom v pohode a jeho kvalita bola dobrá. Cenovo sa jedla pohybujú v priaznivej úrovni. Obsluhujúca čašníčka bola ústretová a tak dopadol nás obed veľmi dobre.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi edke53.
Recenzované: 24. decembra 2016

Tip na izbu: rooms on the top floors are better
Dátum pobytu: január 2016
Recenzované: 24. mája 2016