“Romantická večera ”

Restauracia Sessler
Na pozícii č. 33 spomedzi 100 Reštaurácie v Trnave
Kuchyňa: Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

V Trnave je málo podnikov kde sa o Vás tak postarajú . Prístup 10/10 .A samozrejme jedlo výborné! :)

1  Poďakujte používateľovi vladim_rm930.

Zrecenzované: 28. februára 2018

S priateľmi sme si išli sadnúť na tatarák všetko dopadlo veľmi dobre .. som vďačná čašníkom a aj manažérovi, že sa o nás postarali. Cítili sme sa tu veľmi príjemne... Odporúčam tento podnik.. Pivko veľmi dobré ... :) Ďakujeme...

Poďakujte používateľovi Dominika M.
Zrecenzované: 23. februára 2018 cez mobilné zariadenie

U sesslera som bola po dlhsom case a bola spm velmi prijemne prekvapena. Vecera bola velmi chutna, kuchar bol ochotny jedlo prisposobit mojim poziadavkam, casnicka bola naozaj ochotna a prijemna (usmievala sa aj ked sme ju tretikrat poslali prec s tym, ze este nemame vybrane jedlo, lebo sme sa s priatelmi vzdy "zakecali").
Na zaver to najlepsie: zda sa, ze ma restauracia noveho a velmi schopneho prevadzkara. Osobne sa bol pytat pri stole zakaznikov, ci su zo vsetkym spokojni, zaujimal sa o hosti, privital ich s usmevom... naozaj nevidany jav pre restauracne zariadenia v Trnave.
Urcite sa sem coskoro s priatelmi vratime!

Poďakujte používateľovi LuciaV1812.
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Rodinná oslava 60tky tu dopadla nad naše očakávania .. milá a upravená obsluha... vývar s domácimi rezancami a asi najlepší guláš aký som v mojom živote ochutnal... široký výber na výčape tiež potešil, miesta špecialita ,,Pivea” je super aj pre šoférov

Poďakujte používateľovi ajvenmrena.
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Super tatarák velmi nam chutil. A samozrejeme dobre lokalne pivko, taktiez prijemne prostredie a personal.

Poďakujte používateľovi M4RTlN.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Sessler, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj
Hrnciarovce nad Parnou, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Sessler? Podeľte sa o svoje zážitky!