“Chutná voľba”
Recenzia Pizza Kitty

Pizza Kitty
Na pozícii č. 31 spomedzi 95 Reštaurácie v Trnave
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Túto reštauráciu navštevujeme veľmi radi. Nikdy sme sa nestretli so zlým prístupom. Obsluha je na profesionálnej úrovni. Jedlo je skvele dochutené, trošku drahšie ale stojí to za to

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi EjusH.

Zrecenzované: 15. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

To tejto restauracie sme chodili dost casto lebo sa dalo splahnut ze tu bude dobre jedlo a rychla obsluha
To vsak bejvavalo
Jedlo cekom dobre
Obsluha nestiha vzhladom na obmedzeny pocet casnikov a velky pocet zakaznikov
Musite sa prosit aby boli taky laskavy a obsluzili vas
Uz sem nema vyznam chdit

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi BranislavH21.
Zrecenzované: 20. júna 2017

Po dlhšom čase sme navštívili pizzeriu.Priemerné hodnotenie dával len pre Pizze, ktoré boli chutné, no šalát s krevetami bol asi najhorší aký sme kedy mali. Šalát bol úplne podchladený až ľadový. Zle opláchnutý. V taniery bolo dosť vody. Omáčka bola mdlá, bez chuti. NIe som zástanca jedál z McDonaldu, ale aj odtiaľ je omáčka v sáčku lepšia. Aspoň, že krevety sa zdali byť OK.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi IgorTT.
Zrecenzované: 18. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Do tejto reštaurácie sme chodievali pomerne často pri návšteve Trnavy, nakoľko sme s ňou bývali spokojní, avšak dnešné obedné posedenie bolo zrejme posledné. Napriek takmer prázdnej reštaurácie sme na jedlo čakali vyše pol hodiny. Podotýkam, že vybrané jedlo nebolo náročné na prípravu. Pôvodný výber jedla som musel zmeniť, nakoľko nemali v ponuke všetko to, čo bolo obsahom menu. Sklamanie prišlo následne na tanieri. Kuchárovi sa podarilo naložiť na tanier lasagne, ktoré boli výrazne prihoreté - čierne a k tomu boli priamo z rohu plechu, teda úplný konček, ktorý robil porciu omnoho menšou, než obvykle. Snažili sa tú černotu prekryť kopou nastrúhaného syru, ale odhalil som to... Samozrejme, že som to hneď vrátil obsluhe, ktorú ani netrklo, že sa má ospravedlniť, nieto sa ešte opýtať, či si dám nejake druhé jedlo. Takže som zostal nakoniec bez obedu, aspoň že sa zvyšok rodiny najedol, aj keď pri pizze a lososovi kvalita tiež trochu ušla. Ešteže sa lasagne neobjavili v konečnom zúčtovaní. Veľké sklamanie a ako som už uviedol, zrejme posledná návšteva.....

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi RomanL1383.
Zrecenzované: 25. mája 2017

jedna z najlepších Pizzerií v širokom okolí!!! najlepšie Pizze,suprové šaláty,a vôbec,jedlá N-°1 !!!

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Rozalia0077.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Kitty, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Pizza Kitty? Podeľte sa o svoje zážitky!