Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
FindHotel
Expedia.com
Hotels.com
eDreams
Zobraziťvšetkých 7 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 29. júna 2016

Cestoval som služobne na jednu noc, apartmán stál okolo 55€ a bola to obývacia časť, spálňa, chodba, kúpeľňa a terasa. Priestorovo komfortné, terasa je naozaj dosť veľká. Vybavenie je strednej triedy, neviem či som mal len neštastie ale sprcha na vani nefungovala správne a kábel od TV bol vytiahnutý takže som si to musel sám zapojiť a naladiť. Na druhej strane je poloha hotela je super (3 min pešo od centra) + parkovanie zdarma na hotelovom uzavretom parkovisku. Raňajky za príplatok 4€ však neboli boh vie čo.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi 669jurajk.
Recenzované: 15. septembra 2015

Hotel bol taký klasický, vstupná hala s barom a recepciou. Na poschodie sa išlo pešo. Izba - jednoduchá, ale čistá, kúpeľňa, veľká - veľmi pekná. V info o hoteli stálo, že je vybavený klimatizáciou na izbách, rozumej jeden stredne veľký ventilátor. Raňajky sa podávali vo vstupnej hale. Boli Ok - nič viac a nič menej ako klasický švédsky stôl. Pripojenie na wifi bolo OK.
Čo mne osobne prekážalo, že hneď vedľa je kostol, kde o šiestej ráno začali zvoniť zvony...to sa potom moc nevyspíte.

Tip na izbu: pýtajte si izbu na vyššom poschodí, a aby okná nesmerovali na parkovisko (vedľa neho stojí kostol)
Dátum pobytu: august 2015
2  Poďakujte používateľovi Vianocka.
Recenzované: 18. januára 2019

Dátum pobytu: december 2018