Trnava

“Prvý brunch”
Recenzia Thalmeiner

Thalmeiner
Na pozícii č. 1 spomedzi 8 Káva a čaj v Trnave

Na odporúčanie známej, sme sa vybrali na jesenné neskoré raňajky. Veľmi milý personál, služby tip top, oceňujem že personál vie poradiť, keď sa spýtate co odporúčajú (robíme to bežne, malo kde sa dočkáte konkrétnej odpovede). Napriek chladu sme si to tam zabalený v dekach vychutnali na terase a bolo to mnamozne! :) skvelá káva, skvelý servis, skvelé jedlo, odporúčam všetkými 10!:)

Poďakujte používateľovi jurekova.

Zrecenzované: 4. septembra 2019

Môžem povedať že Thalmeiner sa stal dominantou Trnavského námestia. Som si istá že táto kaviareň Vás očarí na prvý pohľad. Kaviareň má veľmi pekné priestory, ktoré sú v letnom období doplnené terasou priamo na námestí. Okrem toho je tu veľmi milý personál, ktorý vždy rád poradí. Odporúčam vyskúšať raňajkové menu. Garantujem, že to čo si objednáte Vám bude zaručene chutiť. Pri návšteve Trnavy túto kaviareň určite nevynechajte. Oplatí sa to.

Poďakujte používateľovi Sisska25.
Zrecenzované: 15. júla 2019

Nato ze sme prisli v sobotu rano, sice sme museli trosku pokruzit na volny stol ale vpohode sme si nakoniec sadli čašnici lietali hore dolu v dobrom slova zmysle, ranajky perfekne kavicka top plus časnik co nas obsluhoval velmi sikovny a mily. Tesim sa na dalsiu navstevu

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi MichaelaMRM.
Zrecenzované: 2. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Táto kaviareň je už v Trnave pojem, a zaslúžene. Aj keď v poslednom čase už obsluha nie je taká rýchla ako v minulosti, kvalita kávy a jedál to vybavuje.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi lubco2016.
Zrecenzované: 19. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Krásna kaviareň, profesionálna obsluha, fajn ceny, vynikajúce koláčiky...
Odporúčam skúsiť raňajkové menu

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi LuciaB3256.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Thalmeiner, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Thalmeiner? Podeľte sa o svoje zážitky!