“Obsluha neprišla. ”
Recenzia pizza kitty

pizza kitty
Na pozícii č. 17 spomedzi 93 Reštaurácie v Trnave
Kuchyňa: Talianske

Po vyše pol hodine si ma obsluha vôbec nevšimla. Ako keby tam nie som. A pritom okolo mňa chodili takže som nebol zasity v rohu.

Poďakujte používateľovi 819ivanb.

Zrecenzované: 16. augusta 2019

Bola som milo pekvapena obsluhou restauracie, ktora takmer okamzite zohnala vhodnu vazu na prekrasnu velku kyticu ruzi, ktoru som dostala prave na stretnuti v tejto restauracii. Dala som si 2 liminady - melonovu a lesnu zmes, ktore mi naozaj chutili a boli z cerstveho ovocia ( nechala som si poradit od casnicky). Dubahove rizoto chutilo skvele a porcia bolo naozaj velka - ani som vsetko nezjedla. Moj partner si dal schnitzel (velky presne ako tanier ) so zemiakovym salatom a chutil mu tiez. Boli sme velmi prijemne prekvapeni a radi na tento den spominame. Urcite prijdeme zas...

Poďakujte používateľovi 22pritulna.
Zrecenzované: 21. júla 2019

Rada by som opísala, aké bolo jedlo v tejto reštaurácii. Bohužiaľ (či našťastie?) to však neviem posúdiť, keďže ani po 20 minútach čakania sme sa nedočkali od obsluhy ani len pozdravu, o jedálnom lístku ani nehovoriac . S kamarátkou sme sedeli na terase, kde bolo osem stolov a dvaja čašníci (sfučaný chlap a ešte viac sfučaná žena). Obidvaja tam stáli, ani jeden z nich nebehal. Očividne v pohode stíhali, my sme však pre nich neboli asi dostatočne zaujímavé, aby nám venovali čo i len pohľad.
A teda, ak máte záujem o to, aby ste boli s kamarátmi či rodinou dokonale ignorovaní, navštívte toto miesto. Ostatným to tu neodporúčam.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi 1Marianna1.
Zrecenzované: 8. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Vobec sa sem neoplati prsit a minut peniaze
Ani za hodinu vam jedlo nedonesu
Casnisi sa trochu snazia ale....
Je to stadnardny system vyzmykat od vas peniaze za ubohe sluzby
A nie som tu prvy krat
Teda
Neodporucam

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi BranislavH21.
Zrecenzované: 15. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Som totálne nespokojná s touto reštauráciou. Hodinu sme vonku čakali kým nám prinesú Pizza stangle s dresingom. Keď sme sa spýtali čašníčky že prečo sme tak dlho čakali tak nám povie iba že kuchári nemajú čas. Keď nám to konečne priniesli tak sme zostali sklamaný. A dresing? Dresing bol riedený s vodou! A čašníčka veľmi nepríjemná a odvrávala. A to nebolo po prvý krát. Minule keď sme tam boli tak sme si objednali len kofolu a čakali sme 35 minút kým nám ju prinesú a keď nám ju priniesli tak pohár z vnútra bol od Jari.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Venture815549.

Cestovatelia, ktorí si pozreli pizza kitty, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste pizza kitty? Podeľte sa o svoje zážitky!