Recenzované: 15. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Zvonku to vyzera, ze sa o to prestali starať, ale nie je to tak. Veľmi čisto, voňavo, príjemne, veľmi milý, ochotný a nápomocný personál, bohaté a kvalitné raňajky. Parkovanie za mestský poplatok priamo pred penzionom,v noci zdarma. Jednoznačne odporúčam.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi IvanaM2301.
Recenzované: 17. augusta 2014

Bola som tu ubytovaná 3 noci, bola som nesmierne spokojná. Penzión sa nachádza v centre mesta, čiže v blízkosti sa nachádza veľa reštaurácií. Personál bol veľmi milí a nápomocní. Izba veľmi pekne zariadená, elegantná a čistá. Raňajky boli veľmi pestré a super. Celkovo hodnotím tento penzión 10/10 :) a skutočne odporúčam !!!

Dátum pobytu: júl 2014
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
6  Poďakujte používateľovi Pillky.
Recenzované: 19. októbra 2016

Dátum pobytu: október 2016
Recenzované: 4. mája 2016

Tip na izbu: We loved being on the 3rd floor with dormer windows looking out over the red-tiled rooftops.
Dátum pobytu: apríl 2016
Recenzované: 11. augusta 2014