Trnava

Na pozícii č. 4 spomedzi 94 Reštaurácie v Trnave
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 9. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Strávili sme veľmi príjemný večer s priateľmi vo Wasabi. Boli sme v salóniku. Trochu nám prekážal hluk, museli sme sa v salóniku hlasnejšie rozprávať. Všetky jedlá boli vynikajúce, od predjedla cez polievku k sushi až k mäsu. Zastavil sa pri nas aj príjemný majiteľ. Obsluha bola slabšia, ale jedlo tento nedostatok vykompenzoval. Ďaľšia nevýhoda salónika bola v podávaní jedla, ten na kraji mal smolu a každé jedlo musel dávať. Klasická ukážka - za kvalitu sa platí. Celkovo sme boli spokojní.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.

Zrecenzované: 3. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Nie sme znalí sushi, ale na doporučenie sme túto reštauráciu navštívili a neľutujeme.
Milá, ochotná a profesionálna obsluha, vynikajúce sushi ako aj mangový krém nás uistili v tom, že sa oplatilo zariskovať. Bol to veľmi chutný obed v príjemnom prostredí. Ďakujeme, určite sa sem vrátime.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Vyzadujucakvalitu.
Zrecenzované: 18. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoznacne najlepsie sushi v meste, chutne a vzdy cerstve sushi z kvalitnych surovin a ako bonus mila obsluha. A mangovy krem je top!!!

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Experience775640.
Zrecenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Restauraciu sme si vybrali na zaklade recenzii. Velmi sme boli spokojni so vsetkym. Obsluha a prostredie prijemne a jedlo vynikajuce. Nakolko sme vegetariani , po dohode s casnikom nam pripravili specialnu vega sushi misu. Urcite sa sem este vratime na vyborny obed.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi kareszbeak.
Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemne prostredie personal pripraveny so vsetkym poradit a aj jedlo aj sushi chutne,pekne servirovane.. niet co vytknut

Poďakujte používateľovi Destination761784.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Wasabi Sushi Bar, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Wasabi Sushi Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!