“Vecera”

Na pozícii č. 4 spomedzi 95 Reštaurácie v Trnave
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemne prostredie personal pripraveny so vsetkym poradit a aj jedlo aj sushi chutne,pekne servirovane.. niet co vytknut

Poďakujte používateľovi Destination761784.

Zrecenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Skvele sushi, prijemna obsluha aj prostredie. Jedlo predcilo ocakavania. Odporucam navstivit a vyskusat! ;-)

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi PeterF4777.
Zrecenzované: 18. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné sushi, v ponuke i sety, všetko podávané tradičnou formou.
Wasabi má príjemné prostredie, terasu. Obsluha milá, rýchla. Vrelo odporúčam.

Delicious sushi restaurant, highly recommend!

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi nataljaso.
Zrecenzované: 16. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Isli sme sem po recenzie z internetu. Boli sme nesmierne spokojni s kvalitou jedla, obsluhy, prostredia. Vrelo doporucujeme . Asi najlepsie sushi v ktorom som bol..

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi romanj844.
Zrecenzované: 12. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, skvelá obsluha, jedlo na jedničku (set pre dvoch) a nakoniec sladká bodka v podobe mango krému. Za mňa určite 100%

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi elisoonz.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Wasabi Sushi Bar, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj
Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Wasabi Sushi Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!