“Úžasné”

WaffiCafe - IceRolls & Waffles
Na pozícii č. 25 spomedzi 93 Reštaurácie v Trnave

Obsluha skvelá, príjemné a milé slečny. Atmosféra podniku je na prvý dojem príjemná, no necítil som sa dobre na stole pri okne, okoloidúci mi "pozerali do úst".
Jedlo, resp. waffle a palacinky takisto vynikajúce.
Neviem si vynachváliť, proste topka cafe :P

Poďakujte používateľovi matthw3.

Zrecenzované: 28. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Konečne niečo originálne :D Objendal som si banánovo karamelové bubble waffle a to vám boka pochúťka. Ak by som z toho hneď nebol sýty, objednal by som so rovno ďalšie. Okrem toho je to veľmi príjemné prostredie a zatiaľ o tomto mieste vie veľmi málo ľudí, takže pokiaľ máte chuť na kalorickú pochúťku, jednoznačne odporúčam :)

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi MichalHor.
Zrecenzované: 12. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Toto tu chýbalo neskutočná pochúťka a to nehovorím o výzore nič lepšie som nejedla a najbližšie sa chystám na novinku pops

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Escape823833.
Zrecenzované: 12. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Po navsteve noveho podniku musim zhodnotit ze krasne prostredie, mily personal , vyborna a krasna wafla proste nebicko v papulke urcite sa vratim

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Curiosity732493.
Zrecenzované: 14. júna 2019

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli WaffiCafe - IceRolls & Waffles, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste WaffiCafe - IceRolls & Waffles? Podeľte sa o svoje zážitky!