“Zdravo a chutne jedine v BALDISIMI”

Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar
Na pozícii č. 10 spomedzi 93 Reštaurácie v Trnave

Velmi dobre a kvalitne jedlo z najlepsich surovin
Odporucam Hawaii Poke Bowl to bol naozaj kulinarsky zazitok

Poďakujte používateľovi denula.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 352andrejb, Majiteľ v zariadení Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Ďakujeme že ste si našla čas a napísala nám recenziu . Dúfam že nas navštívite aj na budúce keď budete znova v meste .

Top prístup, skvelá kuchyňa, milý personál, super dostupnosť z dialnice. Určite odporúčam navštíviť.

Poďakujte používateľovi Zwolko.

Sme veľmi radi že sa Vám u nás páčilo . Dúfam že aj nabudúce .

Vynikajúce štýlové bistro, príjemná obsluha, kvalitné a výborne pripravené jedlo. Maximálna spokojnosť, chodíme tam už nejaký ten piatok a vždy odchádzame s úsmevom na tvári a plným bruškom

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Karolinkaaa723.

Zdravím Karolínka vás si presne pamätám . Sme radi a to hovorím za cely Tím Baldisimi že sme splnili vaše predstavy .

Príjemné prostredie, veľký výber rôznych druhov jedál. Veľké plus je podľa mna hawai poke bowl. Všetko chuťovo vždy výborné a hlavne príjemná obsluha. Môžem len odporučiť

Poďakujte používateľovi Eveliiina1.

Ďakujeme že ste si našla čas a napísal nám vaše postrehy . Hawaii poke je veľkým hitom tejto sezóny . Ďakujeme a dúfame že niekedy znova zamieriť ku nám . Ďakujeme

Zrecenzované: 30. júla 2019

Tento podnik je veľmi multifunkčný čo sa týka sortimentu, veľmi ho odporúčam, každý si príde na svoje, skvelý výber, chuťovky, smoothie a aj jedlá vysokej kvality.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi MonikaP3.

Sme radi že nás odporúčate ďalej a že ste si masla čas a ohodnotila naše Bistro . Dúfa že sa vidíme čoskoro . Ďakujeme

Cestovatelia, ktorí si pozreli Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!