“Top Bistro”

Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar
Na pozícii č. 10 spomedzi 92 Reštaurácie v Trnave

Top prístup, skvelá kuchyňa, milý personál, super dostupnosť z dialnice. Určite odporúčam navštíviť.

Poďakujte používateľovi Zwolko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 352andrejb, Majiteľ v zariadení Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Sme veľmi radi že sa Vám u nás páčilo . Dúfam že aj nabudúce .

Vynikajúce štýlové bistro, príjemná obsluha, kvalitné a výborne pripravené jedlo. Maximálna spokojnosť, chodíme tam už nejaký ten piatok a vždy odchádzame s úsmevom na tvári a plným bruškom

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Karolinkaaa723.

Zdravím Karolínka vás si presne pamätám . Sme radi a to hovorím za cely Tím Baldisimi že sme splnili vaše predstavy .

Príjemné prostredie, veľký výber rôznych druhov jedál. Veľké plus je podľa mna hawai poke bowl. Všetko chuťovo vždy výborné a hlavne príjemná obsluha. Môžem len odporučiť

Poďakujte používateľovi Eveliiina1.

Ďakujeme že ste si našla čas a napísal nám vaše postrehy . Hawaii poke je veľkým hitom tejto sezóny . Ďakujeme a dúfame že niekedy znova zamieriť ku nám . Ďakujeme

Zrecenzované: 30. júla 2019

Tento podnik je veľmi multifunkčný čo sa týka sortimentu, veľmi ho odporúčam, každý si príde na svoje, skvelý výber, chuťovky, smoothie a aj jedlá vysokej kvality.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi MonikaP3.

Sme radi že nás odporúčate ďalej a že ste si masla čas a ohodnotila naše Bistro . Dúfa že sa vidíme čoskoro . Ďakujeme

Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Moja prvá a pravdepodobne aj posledná skúsenosť s týmto bistrom. Obsluha neinformovaná o vlastnom menu, ktoré má prezentovať, k jedlu neprišlo všetko, čo podľa jedálneho k nemu patrilo, spôsob komunikácie akože “dojedli ste, tak už choďte” podľa mňa vôbec nie je namieste a navyše, kto už dnes podáva mätový čaj v sáčku... Jedlo bolo v poriadku, ale keď si niekam idem posedieť, tak by som sa tam rada aj dobre cítila a to sa tu nestalo.

Poďakujte používateľovi VandaMaz.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!