“Hrozný personál”

Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar
Na pozícii č. 16 spomedzi 100 Reštaurácie v Trnave
Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Moja prvá a pravdepodobne aj posledná skúsenosť s týmto bistrom. Obsluha neinformovaná o vlastnom menu, ktoré má prezentovať, k jedlu neprišlo všetko, čo podľa jedálneho k nemu patrilo, spôsob komunikácie akože “dojedli ste, tak už choďte” podľa mňa vôbec nie je namieste a navyše, kto už dnes podáva mätový čaj v sáčku... Jedlo bolo v poriadku, ale keď si niekam idem posedieť, tak by som sa tam rada aj dobre cítila a to sa tu nestalo.

Poďakujte používateľovi VandaMaz.

Zrecenzované: 7. marca 2018

Naozaj prijemna atmosfera, dobra obsluha, dobre jedlo. Jeden z vynimocnych a osobitnych podnikov v Trnave, ktory ma svoj (aktualne moderny) koncept a odlisuje sa od inych podnikov v meste.

2  Poďakujte používateľovi Viktor E.
Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná voľba na skvelé raňajky, či chutný obed! vypichol by som ešte možnosť ochutnať skvelé letecké ovocie ‍♂️

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi ferokli.
Zrecenzované: 10. augusta 2017

super obsluha, čerstvé a chutné jedlo, prijatelná cena ,spokojnosť na 100% rád raňajkujem v tom prostredí . (y)

Dátum návštevy: august 2017
2  Poďakujte používateľovi RastislavB22.
Zrecenzované: 10. augusta 2017

If you want to enjoy best breakfast in Trnava city, this is the place where you should go first! ;-) You will no regret. Great food and nice interior = Amazing atmosphere and experience.
Do Baldisimi chodím od jeho vzniku a nedám na nich dopustiť. Baldovi a Simone sa podarilo vytvoriť skvelý podnik, kde sa výborne cítim, vždy sa tam dobre najem, oddýchnem si, načerpám pozitívnu energiu a spravím si krajší deň :-) Kvalita jedla je top a k tomu milá obsluha! Ďakujem

Dátum návštevy: júl 2017
3  Poďakujte používateľovi jakubarthy.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Baldisimi - Bistro & Smoothie Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!