“Príjemná večera”

Kuchyňa: Medzinárodné
Vhodné pre: Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 11. novembra 2018

Očakávania, na základe odporúčaní viacerých priateľov, boli možno privysoké. Jedlo, v našom prípade večera, bolo dobré, avšak ničím výnimočné (žiadna pridaná hodnota). Obsluha bola v poriadku, milá, avšak opäť, ničím nevynikala. Prostredie reštaurácie by si možno zaslúžilo menšie úpravy. Vzhľadom na ceny jedál a nápojov, resp.vzhľadom na nepridanú hodnotu, by som do tejto reštaurácie šla možno na rýchly obed, avšak nie v rámci špeciálnej príležitosti. Rovnako neodporúčam rodinám s deťmi.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi jsekerova.

Zrecenzované: 23. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Spokojnosť s jedlom aj pristupu čašníkov. Opakovane sme boli spokojní. Pestrý výber, rýchle donesenie.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.
Zrecenzované: 12. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoducho vynikajúce, jedlo, obsluha, prostredie, proste vsetko. Jediné, čo ma prekvapilo bola cena za "točkovú vodu" :)

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Resort749097.
Zrecenzované: 8. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé jedlo na vysokej gastronomickej úrovni milý personál ...odporúčam šalát Cézar s hovädzím mäsom bolo to vynikajuce

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi tabakanik.
Zrecenzované: 24. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Kvalitne jedlo v prijemnom prostredi na peknej terase. Vynikajuce steaky za trosku vyssie ceny. Odporucam argentinu

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Martin44sk.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant & Pension Patriot, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Restaurant & Pension Patriot? Podeľte sa o svoje zážitky!