“Premiera perfektna ”

Kuchyňa: Medzinárodné
Vhodné pre: Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 28. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Bolo vyborne, vecera vo dvojici, obsluha na jednotku, casnicka mila a zdvorila, jedlo chutne. Nemam co vytknut. Super, urcite prideme opat...

1  Poďakujte používateľovi Tomas L.

Zrecenzované: 18. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedna z výborných trnavských reštaurácií ! Som rad že sa vrátili opäť k rôznym steakom . Široká ponuka vín, ktoré sa dajú presne doladiť k vynikajúcemu jedlu . Tradične dlhodobo príjemný personál .

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi bokorhougan.
Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Milý personál, veľmi chutne jedlo, pekne naservírované, prijemne prostredie. Odporúčam využiť služby reštaurácie.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi L9450GKmonikam.
Zrecenzované: 23. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pekné miesto kúsok od centra. Jedálny lístok trochu obmedzený, kamarátka vegetariánka si Ťažko vyberala, ale jedlo chutné, čerstvé. Vadili mi nápoje podávané v plechovkach. Dlhé čakanie na jedlo mimo obednajsieho menu.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi lucia7ve.
Zrecenzované: 28. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná reštaurácia v tichej uličke. S rodinkou sme si veľmi pochutili na obede, bryndzaky som dlho také výborné nejedol... Personál milý, na jedlo sa čakalo primerane. Odporúčam.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi RomanL1383.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant & Pension Patriot, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Restaurant & Pension Patriot? Podeľte sa o svoje zážitky!