Trnava

“PIZZA”

BuonGiorno Pizzeria
Na pozícii č. 11 spomedzi 94 Reštaurácie v Trnave
Zrecenzované: 12. júna 2019

Velmi dobra pizzerka, super vyber, super ceny, mila obsluha, chutne cesto, cerstve suroviny, vyborne odporucam :)

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi gabo926.

Zrecenzované: 5. mája 2019

Jedneho krasneho dna som si povedal, ze sa pojdem najest do tejto restauracie. Kedze to je blizko domova a varia tam dobre tak to bola jasna volba.

Az na to ze:
- Personal tam bol v zastupeni 3 ludi, ale celej restauracii sa o pol stvrtej poobede venoval 1.
- Kuchar co pripravuje pizzu si v jednej chvili sadol na chladnicku, vylozil nohy niekam blizko pultu na ktorom pripravuje jedlo a hral sa na mobile.
- Personal, ktory si v tomto case vychutnaval obednu prestavku (predpokladam) v zakaznickej casti po sebe pokrikoval a robil nevhodne vtipy.
- Na obsluhu ked sme dojedli a chceli si jedlo dat zabalit sme cakali 20 minut. V restauracii s 10 stolmi...a 3mi zakaznikmi...
- V priestore kuchyne, baru a priestoru pre pripravu pizze sa pohybovalo viacero ludi, ktori podla vyzoru nepatrili k personalu restauracie. Nasledne prechadzali z vonkajsich priestorov priamo do kuchyne. V bundach a teniskach.

Mozno som precitliveny, ale tuto restauraciu som bral ako dobry podnik s vybornym jedlom a milou obsluhou. Co sa mi dnes nepotvrdilo.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi Lukas564874.
Zrecenzované: 4. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Najlepsie burgre a pizza ( takisto aj dressingy) v trnave! Trochu male priestory, no v lete super terasa.

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi r_bertk79.
Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná pizza, milá obsluha a fajn útulné posedenie za rozumnú cenu. Určite odporúčam najmä rodinám s deťmi. :-)

Dátum návštevy: august 2018
2  Poďakujte používateľovi Viliam S.
Zrecenzované: 29. júna 2018

Odporúčam všetkým, aj rodinám s deťmi. Jedlo predčilo moje očakávania, výborná kuchyňa! Personál upravil jedlo podľa želania aj najmenších zákazníkov, pričom vyzdvihujem aj veľkú trpezlivosť personálu aj s aktívnymi deťmi:)

Dátum návštevy: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi jsekerova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli BuonGiorno Pizzeria, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste BuonGiorno Pizzeria? Podeľte sa o svoje zážitky!