“Hnus”

Running & Sushi restaurant
Na pozícii č. 76 spomedzi 95 Reštaurácie v Trnave
Zrecenzované: 30. marca 2018

Najhorsia cinska restauracia v akej som kedy bol a to som ich pochodil vela jedlo studene nechutne nedokladaju drahe nikomu ju neodporucam doteraz sa stym neviem zmierit ze som tam vkrocil za polovicu penazi by som sa na spartaku vedel vyborne najest som velmi znechuteny a asi budem mat z toho traumu na cely zivot kto pise ze je to vyborne tak asi este nebol v inej cinskej restauracii.

2  Poďakujte používateľovi j0gi4.

Zrecenzované: 17. marca 2018

Velmi slaba obsluha,neprofesionalna.Denne menu na poschodi byva po kratkom case nedolozene,resp. oscnute a velmi neesteticky upravene.Škoda...

1  Poďakujte používateľovi vladopuchertt.
Zrecenzované: 10. novembra 2017

Do tejto reštaurácie som začal chodiť hneď po otvorení, na running sushi. Dnes, už hlavne kvoli vyššej cene, chodím len na švédske stoly na poschodí v čase denného menu v pracovné dni. Jedlo je veľmi chutné, takisto obsluha príjemná a milá.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi ViktorK1208.
Zrecenzované: 10. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedenie,jedlo chutne..od objednávky do prinesenia jedla cca 20 minút..ceny troska vyššie...

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi M M.
Zrecenzované: 18. júla 2017

Chodime sem kvoli malej dcere, ktorej sa velmi paci, ze sushi a ine veci chodia na pase a moze si sama vybrat, kedy chce, co chce a kolko chce. Inac vzdy sa da vybrat nieco podla chuti, ale jasne, ze pre narocnejsich sushi odbornikov by som odporucila radsej Wasabi Sushi bar alebo Sushi Ki v TT.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi ssissa.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Running & Sushi restaurant, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Running & Sushi restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!