Relax po prehliadke mesta.

Ja obľubujem aquaparky. Tento je celkom dobrý.Tri bazény boli napustené plus detský! Dosť veľa... viac informácií

Recenzované: 27. decembra 2019
ferig33
Slovensko
Zaslúžený relax

Do saunoveho sveta si chodím s kamarátkami pravidelne oddýchnuť. Zvyčajne sme chodievali doobeda... viac informácií

Recenzované: 9. februára 2020
Bettynka
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Super miesto na oddych a relax v lete i v zime. Každý si príde na svoje, mne sa najviac páčil medvedí brloh (parná sauna). Rád sa sem kedykoľvek pri návšteve Trnavy vrátim

Dátum zážitku: február 2018
2  Poďakujte používateľovi michals419.
Recenzované: 7. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Moje najobľúbenejšie miesto v Trnave navštevujem aj tri krát do týždňa poplávať a zrelaxovať telo a myseľ

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Marcela1144.
Recenzované: 11. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Relax sme navštívili za účelom dokončiť našu misiu rozlúčky so slobodou a boli sme veľmi spokojne. Na požiadanie nám pripravili ovocnú misu a prípitok. Čo sa týka welnessu a teda saunoveho sveta, tak sme boli maximálne spokojne. Krásne,čisté moderne prostredie s možnosťou výberu z rôznych sáun. Čo sa tYka Aqua časti, tak sa tak isto nedá na nič staťzovat. Celkove služby boli veľmi dobre, tak isto je možnosť aj výberu animačného programu s danými tematikami. Super miesto na odpočinok !

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi viktoriaFo.
Recenzované: 14. augusta 2017

Boli sme sa tam vykúpať, no ten pocit ktorý som tam mala je fantastický. Voda ohromne príjemná v týchto horúčavách, čisté okolie, príjemné posedenie vonku aj vo vode. No jedným slovom som sa tam cítilia ako na dovolenke vo veľmi príjemnom prostredí.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi akontinova.
Recenzované: 3. augusta 2017

O5 niečo nové vo svete slovenských kúpalísk. Na mieste starého trnavského kúpaliska vznikli nové bazény a atrakcie. Za priemernú cenu sa deti na kúpalisku vyšantia do sýtosti. Sú tam preliezačky, lanová dráha nad vodou, horolezecká stena a nepríjemné plastové dosky nad vodou (pár krát ma udreli, keď som plával popri nich). Samozrejmosťou sú už tobogany, či "vlnáriá" a rôzne vírivky, trysky, fontány a neviem čo ešte. Plávať sa tu veľmi nedá, je to také pohodové kúpalisko. Dobrý počin sú vodné bary vonku i vo vnútri. Z vody už netreba vôbec vyliezať. Sprchy a toalety sú pravidelne čistené a udržiavané. V areáli sú lehátka, zdarma sú k dispozícii i malé skrinky na úschovu cenností. Bary ponúkajú len tradičné rýchle občerstvenie a aj koktaily. Boli sme tam až v neskorých poobedňajších hodinách a mám trocha obavu, že nie je dostatok parkovacích miest. Z centra je to kúsok, z hl. stanice asi 2km, takže ani pre ľudí z okolia Trnavy to nie je problém. V horúcich letných dňoch alebo kto si chce len tak polenošiť vo vode s koktailom v ruke, odporúčam navštíviť

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi MiroSvorc.