“Otrasná obsluha”
Recenzia al Trivio

al Trivio
Na pozícii č. 35 spomedzi 95 Reštaurácie v Trnave
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia ma veľmi pekne prostredie, ale otrasnu obsluhu. Prišli sme ako rodina na obed a reštaurácia bola poloprazdna. Obsluha si nás absolútne nevšimala, dôležitejšie bolo prestieranie stolov ako sa aspoň opýtať ci si neprosíme niečo na pitie. Čašníci behali okolo nás a mal som pocit, že sme s rodinou získali špeciálnu schopnosť byť neviditeľný. Po pätnástich minútach používania neviditeľného kúzla sme sa presvedčili, že nás obsluha nevidí a s novo nadobudnutou schopnosťou neviditelnosti sme odišli do inej reštaurácie. Na naše veľké prekvapenie nás obsluha hneď zbadala a obsluzila.

2  Poďakujte používateľovi miroslav_640.

Zrecenzované: 26. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemná reštaurácia, vynikajúce jedlo a milá obsluha. Ochutnali sme cestoviny bolognese a gnochi, vývar a hraskovy krém. Určite toto miesto navštívime aj nabudúce. Ďakujeme

Poďakujte používateľovi RomanaB173.
Zrecenzované: 23. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia je pekne zariadená, a tam to končí, sedeli sme 8 ľudí pri stole, čašník nebol za 20 minút schopný ani prísť objednať nápoje. Bol som tam tretí krát a nesklamali, opäť problém. Tak sme sa zdvihli po 25 minútach a skončili sme v Relaxe. Al Trivio naposledy. Vzhľadom k cenám je čo zlepšovať!

Dátum návštevy: december 2017
2  Poďakujte používateľovi PeterM10734.
Zrecenzované: 27. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Restauracia je pekne zariadena,ceny su trocha vyššie,no jedlo bolo výborné,chutne,porcie dostatočné...

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi M M.
Zrecenzované: 18. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborná trochu drahšia talianska reštaurácia .
Naozaj, kto ma rad talianske jedla - neurazí ho tu nikdy nič . Všetky novinky zdieľajú na Facebooku . Pripravujú denne menu v super kvalite . K jedlu majú aj vyber dobrých vín .

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi bokorhougan.

Cestovatelia, ktorí si pozreli al Trivio, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste al Trivio? Podeľte sa o svoje zážitky!