“Jedlo podpriemerné”

Pivaren a Restauracia Bokovka
Na pozícii č. 17 spomedzi 95 Reštaurácie v Trnave
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pivo teplé, kačacia paštéta príliš sladká, hermelín naložený asi dva dni, burger skôr podpriemer. Vzhľadom na ceny odchádzame sklamaní.

Poďakujte používateľovi Explore682769.

Zrecenzované: 2. februára 2018

Po dlhej dobe na Slovensku a sme sa zastavili na jedlo v Bokovke. Kvalita jedla vyborna, menu na urovni, casnici a casnicky posedavaju, hraju sa s telefonmi a podobne, ale predpokladam ze to je na Slovensku standart..

1  Poďakujte používateľovi Eduard_Brighton.
Zrecenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemne moderne a esteticke prostredie a zdvorily casnik. Hudba nehrala priliz nahlas a jedlo bolo pekne naservirovane a chutne. Odporucam!

Poďakujte používateľovi AlzbetaK16.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Bokovku som navštívila veľakrát a nikdy som nebola sklamaná - jedlo skvelé, dobrý výber piva, príjemná a usmievavá obsluha, človek sa tam cíti naozaj dobre, či už vonku na terase alebo vnútri :)

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi lulu25789.
Zrecenzované: 15. decembra 2017

Túto reštauráciu sme navštívili na odporúčanie známeho. Určite sme neboli sklamaní. Je to dvojposchodová piváreň/reštaurácia, dole nefajčiarska hore fajčiarska, príjemná obsluha, pekné zariadenie a samozrejme jedlo bolo výborné. Prvý krát som zažil aby k burgeru priniesli aj dezinfekčný obrúsok na ruky. Určite odporúčam vyskúšať.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi skolacek.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivaren a Restauracia Bokovka, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj
Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Pivaren a Restauracia Bokovka? Podeľte sa o svoje zážitky!