“Výboná oslava”

Reštaurácia Apetito
Na pozícii č. 79 spomedzi 100 Reštaurácie v Trnave
Opis: Reštaurácia Apetito ponúka spektrum chutí zo slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Každý deň počas obeda je v ponuke denné menu. Reštaurácia je otvorená non-stop od 7.00 do 22.00 hod. Sme obľúbeným miestom pre usporiadavanie osláv, svadieb a rôznych firemných akcií.
Zrecenzované: 22. marca 2018

Mali sme oslavu v reštaurácii a musím povedať, že sme boli veľmi spokojný. Jedlo bolo chutné a obsluha milá a ústretotvá. Prídeme aj na budúce.

Poďakujte používateľovi MartinV3820.

Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Chutné jedlo. Bol som s manželkou na Valentínske menu a bolo super. Najviac mi chutila lávova tortička so zmrzlinou. Pripájam foto. Odporúčam.

Dátum návštevy: február 2017
1  Poďakujte používateľovi RomanD1343.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia CakPeter, Manažér v zariadení Reštaurácia Apetito.Zodpovedané: 25. februára 2017

Ďakujeme

Zrecenzované: 19. novembra 2018

Dátum návštevy: november 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Apetito, si pozreli aj

Trnava, Trnavský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Apetito? Podeľte sa o svoje zážitky!