Costa Adeje
Recenzované: 31. júla 2017

Hotel bol krásny, bazény, izby, záhrada čisté, kuchyňa veľmi pestrá, výber jedál obrovský, stoly na jedenie čisté, obsluha milá, personál ústretový, fitko bolo trošku zanedbané ale nevadí, výhľad z izby úžasný, okolie hotela čisté, pláž neďaleko, na pláži čierny piesok, oceán trocha studenší :), obchodíky, promenáda fajn, jedli sme aj mimo hotela a bolo fajn, vrelo odporúčame všetkým...

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi janka682.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BestHotels2017, Manager v zariadení Hotel Best Jacaranda.Zodpovedané: 7. augusta 2017

Dear janka682

Your comment raises our spirits. It is satisfying to receive such feedbacks from our customers. In the same vein, we keep on working and making the stay in Best Jacaranda with a lot of fun and pleasure.

It would be nice to welcome you again.

Best regards,

The Management

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 1. júla 2014

Mysleli sme si, že by sa nám hodila zmena a zajednali sme si ďalšiu dovolenku na Jet2.com, tentokrát 11 nocí na Tenerife. Náš prvý dojem po príchode o 22.30 večer bol, že toto miesto je obrovské a trochu zastrašujúce. Avšak rýchlo sme sa tu zorientovali. Ubytovanie bolo rýchle a zdvorilé, poradili nám, že bufet so studenými jedlami pre neskoré príchody bol v jedálni. Hneď ako sme sa osviežili a odložili si tašky, pustili sme sa do hľadania jedálne, čo nám zabralo trocha času. Bufet bol dostačujúci, pekný a nič ťažké pred spaním.

Izba na šiestom poschodí bola tvárou k bazénu. Bola veľmi pohodlná, dobre vybavená a veľmi čistá. Reštaurácia je veľká a rušná a môže byť hlučná, keďže je tam veľa malých detí. Avšak počas jedenástich dní na nás spravila kvalita a výber jedla viac ako dobrý dojem. Nemali sme jedlo, s ktorým by sme neboli spokojní. Šéfkuchári na raňajky neustále pripravovali vajíčka a palacinky, na obed a večeru to boli grilované steaky, ryby, kotlety atď.

Čistota izby bola udržiavaná, periny a vankúše boli pravidelne menené a spalo sa nám veľmi dobre. Boli sme na 6. poschodí a zistili sme, že jedno poschodie pod nami boli 3 plavecké bazény a bazénový bar. Bolo to tam oveľa tichšie ako pri hlavných bazénoch na prízemí. Vždy sme si vedeli nájsť lehátka bez toho, aby sme si ich museli uchytiť uterákom!

Jedinú rezerváciu, ktorú sme mali bolo v zábavnej miestnosti. Do 21.30 je tam mini diskotéka pre deti, ihneď nasledovaná predstavením pre dospelých. Bolo ťažké sa sústrediť na predstavenie kvôli deťom, ktoré tam behali bez kontroly. Hore schodami sa nachádza piano bar. Je to tam viac ukľudňujúce so skvelými vokalistami.

Celkovo to bola príjemná prestávka a jednoznačne by sme sa vrátili.

3  Poďakujte používateľovi nicknickleeds.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Jacaranda D, The Management v zariadení Hotel Best Jacaranda.Zodpovedané: 25. augusta 2014

Dear nicknickleeds,

Thank you very much for sharing your opinion. We are pleased to know that you enjoyed your break at Hotel Jacaranda.
Our cheffs are glad to know that you liked the meals that they prepared during your stay. As you know, they are always thinking about the variety of likes of our clients. For this reason, they offered you a wide range of options to choose at the restaurant.
As you saw, the hotel’s rooms have been recently renewed in order to offer a more comfortable stay to all of our guests. We want them to feel like at home and, for this reason, cleanliness is a key aspect. We are pleased to know that you liked our rooms.
Our entertainment team works very hard to offer activities and shows so that our guests enjoy their free time to the top. For this reason, they thank your words.
We are very excited to know that you would return to Hotel Jacaranda. It would be a pleasure to host you again.

Kind regards,

Dátum pobytu: september 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Best_Jacaranda, Manager v zariadení Hotel Best Jacaranda.Zodpovedané: pred 4 dňami

Dátum pobytu: september 2019