“Vynikajúce pivo”

Pivovarsky Dvur Zvikov
Na pozícii č. 12 spomedzi 48 Reštaurácie v Písek

Reštaurácia má krásny interiér, kde sa varí vlastné pivo. Obsluha je milá a ústretová. Odporúčam ochutnať prémiové pivo.

Poďakujte používateľovi kiralyattila7.

Zrecenzované: 31. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Vsechno z polotovaru. Tady se nevari tady se vyndavaji veci z mrazaku a ohrivaj se v mikrovlne.... nicmene pivo je dobry

Poďakujte používateľovi michalf832.
Zrecenzované: 30. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Mila obsluha, super prostredi :) mela jsem medailonky z panenky s grilovanou slaninou a ty byly perfektni :)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi zuz355.
Zrecenzované: 29. júna 2018

Ako som už napísal pri recenzii hotela kuchyňa je u mňa hodnotená ako štandard(teda môj štandard). Pivo to je iná pesnička. Ak je v niektorom víne ukryté slnko, tak v pive z tohto pivovaru je ukryté srdce, pravdepodobne sládka. A za také slnko, alebo srdce sa oplatí zaplatiť.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Daddy_JKL.
Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Doporučuji navštívit tento kvalitní mini pivovar. Můžete spojit s výletem na hrad Zvíkov. Ochotná obsluha, slušné jídlo a prémiové pivko. Zvíkovský rarášek a Zlatá labuť.

Poďakujte používateľovi seven1984.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivovarsky Dvur Zvikov, si pozreli aj

Písek, Juhočeský kraj

Navštívili ste Pivovarsky Dvur Zvikov? Podeľte sa o svoje zážitky!