Recenzované: 10. augusta 2019

Prvý dojem z tohto hotela nebol najlepsí. Ošumelý a neupravený príjazd do hotela, rozbitá cesta a neupravené okolie kazilo prvý dojem. Na recepcii mali všetci ludia nejaký problém, vrátane nás. Jedným nedali postielku, druhým izbu so zaplateným výhladom na Tatry, nam nedali pristelku napriek tomu že som do hotela volala a vsetko som si overovala este 2 dni pred prichodom. Najvačšie sklamanie vsak bola izba - malá, po pridaní pristelky, nakolko to bola pôvodne rodinná izba, teda prechodova, v izbe sme mali dalsie dvere do vedlajsej izby ktore boli zamknuté a býval tam niekto iný.
Strava priemerná, stalo sa, že už o 19,30 nedoplnali sladké (vzdy bol nejaký koláč) a to vecera trvala až do 22,00 hod.
Co vsak vyvážilo všetky negatíva bola úžasná príroda, krásny výhľad a pokojné miesto.
Slabý menežment, slabé vedenie, potreba investície......miesto a príroda nádherné

Poďakujte používateľovi laskonka2017.
Recenzované: 28. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Lokalita zaujímavá, jedlo chutné ale okrem toho jedna podivnosť za druhou. Od kancelárskeho papiera ktorý slúži ako záplata na strope v recepcii až po neuveriteľne krivú bowling dráhu. Človek tu potrebuje veľa pozitívneho myslenia a trpezlivosti aby si nepokazil dovolenku!

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi kenny778899.
Recenzované: 22. apríla 2019

Rozhodli sme sa stráviť s rodinou a s priateľmi Veľkonočné sviatky na horách a voľba padla na hotel Montfort. Úžasná vstupná hala s výhľadom na tatranské končiare a s tým spojená zaujímavá história hotela (postavili ho v sedemdesiatych rokoch ako tajné a luxusné stredisko pre špičky komunistickej strany) sa postarali o veľké očakávania. Aj keď má hotel svoje roky a investícia do rekonštrukcie by nebola márna, práve vzhľadom k pôvodnému určeniu má aj na dnešné pomery priestorovo veľkoryso situované izby. Kúpeľne boli taktiež v poriadku. Slečny na recepcii boli usmiate a snaha sa nedá uprieť aj niektorým čašníkom. Jedlo z bufetových stolov bolo rozmanité, bolo ho dosť a bolo chutné (až na jednu presolenú polievku). Tu však pozitíva končia.

Hneď pri príchode a ubytovaní sa sme od izby obdržali dve prístupové karty. Keďže sme boli štyria, pýtal som sa prečo sú len dve. Odpoveď bola, že majú málo kariet a či to nevadí. OK, toto je najmenší problém. Ako ukázali ďalšie dni, bola to len špička ľadovca. Napríklad ponuka na raňajky obsahovala okrem iného aj jogurty, ako v miskách, tak aj normálne balené v téglikoch. Nemali ste ich ale čím zjesť. Malé lyžičky neboli. Keď som sa na ne spýtal obsluhy, dostal som odpoveď, že majú zrovna problém s malými lyžičkami (toto je problém?). Toto bol permanentný stav. Na raňajky ste nemali čím zjesť jogurt ani si ako zamiešať kávu (museli sme to robiť príborovým nožom), na večeru ten istý problém s dezertom (tvarohový krém, tiramisu, ...). V hoteli mali zjavne asi iba 20 lyžičiek, ktoré keď sa minuli, tak nikoho ani nenapadlo ich čo najskôr umyť a vrátiť do obehu. Proste neboli. To isté bolo s miskami na šalát. Na večeru ste mali na výber asi 6 druhov šalátov, ale nemali ste si ho kam naložiť. Misky neboli. Radšej som sa už ani nepýtal. Pri jednej večeri sme zjedli polievku a chceli si naložiť druhý chod. Neboli plytké taniere. Nevadí, počkáme, donesú. Nedoniesli. Desať minút sa motali po reštaurácii hore-dolu a nikoho z nich nenapadlo to skontrolovať. Znova som sa musel ozvať. Aj keď boli v reštaurácii ľudia pri troch stoloch a ostatné už prázdne, váľali sa po nich špinavé taniere a poháre, žiadny nebol nanovo pripravený pre ďalších hostí. Vždy, keď sme prišli, sme museli niekoho ohlásiť. Niekedy to trvalo aj štvrť hodinu! Keď sme si objednali pred večerou aperitív, doniesli nám ho o 20 minút. To sme už mali skoro dojedený aj druhý chod a začínali sme dezert. Z aperitívu sa akosi stal digestív. Čašník sa ospravedlnil, že to toľko trvalo z dôvodu, že majú na starosti aj obsluhu v bowlingu. Bolo by to vtipné, keby to nebolo k plaču. Z bowlingu sme totiž práve prišli na večeru, za celú hodinu tam nikto ani nenakukol. Nemohli sme si objednať ani pivo. Pri objednaní vína sme rovnako čakali cez štvrť hodinu, počas ktorej čašníčka, u ktorej sme to objednali prešla cez reštauráciu spomaleným krokom asi päťkrát bez toho, že by niečo niesla. Proste chodila spomalene ako Majka z Gurunu sem a tam. Víno sme si objednávali biele alebo ružové, čo v každom prípade znamená servírovať chladené. Prvé poháre mali vždy izbovú teplotu, čo znamenalo, že víno určite nebolo uskladnené v chladničke, ale len tak niekde v sklade. Normálnu servírovaciu teplotu získalo až potom, čo bola fľaša asi pol hodinu v ľade na našom stole. Skutočnosť, že automat na kávu a druhý na džús každé ráno vyrazili zo dva-trikrát poistky, takže sme zasa všetci čakali v rade je už len na povzdych, rovnako ako niekoľkokrát pomýlené ceduľky s popisom jedál, kde pri zemiakových knedličkách plnených nutelou stálo, že sú plnené jahodami, alebo pri zjavne grilovanej bravčovej panenke zasa, že sa jedná o bravčové soté.

Ak by ste sem niekedy zablúdili a chceli by vám dať izbu na treťom poschodí, buďte rezolútne proti. Neviem prečo a ani ako, ale na chodbe k izbám bolo celý pobyt cítiť všetko, čo vyprodukovala kuchyňa o dve podlažia nižšie. Opar vyprážaných rezňov krížený s praženicou a grilovanými klobáskami sa tu vznášal celý deň. Zjavne im niekde kolabuje ventilácia a pachy, čo majú byť vyvedené mimo hotel končia medzi hosťami na treťom poschodí a zjavne to nikomu z vedenia hotela nevadí.

Posledné veci, na ktoré by som chcel upozorniť sú spojené s izbami. Už pri niektorej skoršej recenzii (myslím z konca roka 2018) na tento hotel som čítal výčitku na neexistenciu minibaru na izbách. Odpoveď hotela bola, že ich zrovna prehodnocujú aby boli lepšie. Tak hlásim, že koncom apríla ešte stále prehodnocujú, pretože stále žiadne nie sú. A nenechávajte si upratovať izbu. Nech vám vynesú smeti, to bude viac než dosť. Postele boli upratané tak odfláknuto, že sa to nedá opísať. Škoda, že som to neodfotil, jeden obrázok povie viac než tisíc slov. A pyžamo, ktoré sme si každý našli zhúžvané do jednej neforemnej gule pod vankúšom, na to už potrebujete talent. Najlepšie však bolo, keď si raz manželka nechala na posteli aj nejaké tričko a sveter. Po príchode na izbu sme ich tiež našli zmotané do tvaru futbalovej lopty pod vankúšom vedľa pyžama. Ja vážne nerozumiem...

Potenciál hotela by bol podľa mňa skvelý. Absolútny pokoj mimo masového turizmu, krásna príroda, zaujímavý retro dizajn. Služby to ale totálne zabíjajú. Ja sem už nikdy neprídem, jedine si vypiť kávu do vstupnej haly ako okoloidúci turista. Bývať už budem určite niekde inde.

Dátum pobytu: apríl 2019
3  Poďakujte používateľovi Blasterion.
Recenzované: 12. decembra 2018

Báječný hotel, s vynikajúcou kuchyňou, zabezpečenými službami na špičkovej úrovni. Svadba bola dokonale pripravená, niet výhrad. Detičky mali k dispozícii detský kútik, parket dostatočne veľký pre cca 100 tancujúcich hostí. Možnosť wellnesu, pridaná hodnota. Ďakujeme.

Dátum pobytu: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Elliana6.
Recenzované: 4. decembra 2018

Ani neviem ako zacat,pretoze velmi vela cestujeme po hoteloch po Slovensku aj v zahranici a tu sme dostali par faciek zo 4*hotela.Ale od zaciatku.Pri prichode sme nemali pripravenu izbu,asi nas necakali,lebo az potom nam isli pripravovat pristelky pre deti,pritom rezervaciu som robil niekedy v septembri.Ale to bolo to najmensie co nas v tomto hotely prekvapilo.Prisli sme vo stvrtok odchadzali v nedelu a za ten cas nam ani raz nikto neprisiel poupratovat izbu,vysypat smeti a pod.A to sme boli v 4* hotely,to sa nam este v zivote nestalo.Hanba.Sluzby v hotely tiez neboli na urovni takehoto hotela.Co sa tyka stravy,to bolo velmi slabe.Ranajky pravidelne studene,slaby vyber.Vecere,velmi specificky vyber,2krat sme s manzellou ani nejedli.Hotel Vas pozyva s detmi na pobyt a nemate im co dat zjest.Menu napr.pecienka s kuskusom,kuracie na spargli,maso na hriboch,proste slabe.Pripadalo mi to ako stanicna vyvarovna.Viem,ze hotel je na Zlavomate a asi podla toho aj varili,ale mi sme platili plnu cenu a bolo to hrozne.Wellnes,celkom pekne,az na pavuka,ktory visel nad detskym bazenom.Jedine plus su velke izby a krasne vyhlady.Vedenie by sa malo zamysliet ale takto si zakaznika asi nevazia.Urcite neodporucam.

Dátum pobytu: november 2018
5  Poďakujte používateľovi kstrakosova.