Hotel Montfort
Chaty Javorina(Tatranská Javorina)
Ukázať ponuku
Zrecenzované: 16. februára 2018

My sme boli veľmi spokojní, krásne výhľady z hotela, veľa možností trávenia času v okolí, večer super wellness, chutné a pekne naaranžované jedlo. Určite sa tu ešte vrátime. Sem-tam vidno, že hotel bol postavený v komunistickom štýle, ale nám to nijak neprekážalo a pobyt sme si vychutnali.

Tip na izbu: Určite izbu s balkónom a výhľadom na hory
  • Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Maiirim.
Zrecenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásne priestranné a útulne zariadené izby s nádherným výhľadom, príjemný ústretový personál, výborný welnes vrátane masážií, najviac si dovolím vyzdvihnúť kuchára - všetko čo sme ochutnali bolo fantastické. Určite sa sem vrátim.

Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi _a_fridova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lena M, Manager v zariadení Hotel Montfort.Zodpovedané: 22. januára 2018

Dobrý večer, ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi si to vážime a tešíme sa na Váš návrat :)

Zrecenzované: 18. septembra 2017

Do tohto hotela sa veľmi rada vždy vrátim , pretože reštauráciu a jedlá ktoré hotel monfort ponúka sú proste skvelé. Naozaj zažijete gastronomický zážitok, jedlo je chutné, čerstvé, dokonale na tanieri uložené no pre mňa najlepšie v Tatrách. Z reštaurácie máte nádherný výhľad na naše krásne Tatry. Naozaj je toto miesto veľmi krásne.

• Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi 22MMM22.

Veľmi pekne ďakujeme za Vše milé slová. Priznávame, že sa nám to veľmi dobre číta. Srdečne pozývame na repete :)

Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Katastrofálny prístup! Od júla sme mali rezerváciu na september, tešili sme sa, že si odpočinieme. Po príchode do hotela sme ale zistili, že celý víkend oslavujú výročie, to znamená kultúrny program, hlasná hudba, samí papláši, kuchyňa nefungovala, resp nevarila podľa lístka, ale len švédske stoly. Mali sme zaplatiť 80 eur navyše za veci, ktoré sme si neobjednali, čiže švédske stoly a program. Ak by sme chceli ísť čo i len na kávu, aj v tom prípade by sme museli platiť, pretože vraj nevedia oddeliť hostí, ktorí si program zaplatili od tých, ktorí nezaplatili.
Ak by sme vedeli, že sa tam niečo podobné bude diať, nepôjdeme tam, pretože chceme mať pokoj. Nie len, že nám hotel nedal dopredu vedieť, ale keď sme na mieste chceli komunikovať s manažérkou, nemohla, pretože sa prezliekala kvôli programu a potom skrátka nemala čas. Recepčná sa obhajovala, že je len recepčná. Od teraz vieme, že sú recepčné a "len recepčné." Absolútne žiadna ochota vyriešiť situáciu od personálu aj vedenia. S takýmto prístupom nikdy viac, hanba!

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi Dennis B.

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaše sklamanie. Každý jeden klient bol osobne oboznámený s oslavou 40-teho výročia hotela. Ja osobne ako manažér som sa pri slávnostnej večeri stretla so všetkými hosťami.
Napriek negatívnej skúsenosti ďakujeme za Vašu recenziu a prajeme všetko dobré.

Zrecenzované: 11. júla 2017

Vraví sa, že darovanému kóňovi na zuby nepozeraj (na tento pobyt nás pozvali svokrovci!), ale musím povedať, že aj bez toho klady tohto hotela vysoko prevyšovali prípadné mínusy (vlastne si po čase už ani na žiadne mínusy nespomeniem. Skvelá strava, wellness, výborný východiskový bod pre rôzne výlety (Bachledka, Belianska jaskyňa, Zakopané, Pieniny...). Navyše skvelý animačný program pre deti a ako bonus veľkonočná šibačka! Určite môžme len odporúčať!

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Skerosan.