Celodenny vylet

Privita vas obrovsky areal kde sa vojde kopec ludi. Su tam krasne vonkajsie bazeny s normalnou aj... viac informácií

Recenzované: 3. augusta 2019
formobil
Príjemný nedelny relax

Recenzované: 6. novembra 2017
TomasK882
Košice, Slovensko

Recenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Kúpele sme navštívili v nedeľu pred obedom. Zaciatkom novembra.Prešli sme otvorenou hlavnou a absolutne nevedeli ako ďalej lebo sme sa ocitli v letnej časti kúpaliska. Nasledovali sme domácich a asi po 10 minútach bludenia lebo stratili sa tam aj oni a prečítaní si asi piatich upozornení sme sa opýtali na cestu.personal nám vysvetlil že máme vyjsť z druhej strany kúpaliska úplne von z areálu a hľadať vchod kde je pokladňa.velmi zmätočné a srandovné to bolo.chodite medzi bazénmi a hľadáte spravny vchod.chceli sme si kúpiť lístok na 3-4 hodiny ale taký nemajú len celodenný. Skrinky v prezliekarni sú za depozit 1000 forintov. Všade cítiť duch ešte starého režimu . Avšak ochota a čistota je tu samozrejmosť . A vynikajúca cca 36C termálna voda či už vo vnútorných či vo vonkajších bazénoch.wellness sme radšej neskúšali.bazenov je dosť ale aj návštevníkov.bohuzial aj v dvoch bufetoch kde sa dá kúpiť strava.v sezóne to musí byť oveľa horšie.relax to bol celkom pekný ale kúpele potrebujú rekonštrukciu nutne. V okoli je viac moderných zariadení tohto typu či už v Egerszalok alebo Demjen či Eger alebo Miskolc. Štyri hodinky nám na relax stačili a potom sme sa znova cez celý areál kúpaliska dostali nazad na parkovisko. Voda a personál skvelý ale akoby tu zastal čas a preto sa sem vrátime až po nejakej rekonštrukcii.

Dátum zážitku: november 2017
2  Poďakujte používateľovi TomasK882.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető v zariadení Zsóry Thermal Bath and Spa.Zodpovedané: 12. novembra 2017

Dear Tomas, thank you for your review. We will add more and clearly table to direction of the cassa/entrance in the winter saison. We have afternoon ticket also on workdays wich valid from 2 pm. Our new developments (covered adventure bath and 5 outside water slides) are ready in this year, in the next years we will concentrate to reconstruction of other parts of bath.

Recenzované: 22. septembra 2019

Dátum zážitku: september 2019
Recenzované: 9. septembra 2019

Dátum zážitku: september 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető v zariadení Zsóry Thermal Bath and Spa.Zodpovedané: 10. septembra 2019

Recenzované: 30. augusta 2019

Dátum zážitku: august 2019

Recenzované: 4. septembra 2017

Dátum zážitku: september 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető v zariadení Zsóry Thermal Bath and Spa.Zodpovedané: 5. septembra 2017