Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 28. apríla 2015

My sme tu boli ubytovaní s malým dieťaťom v apríly. Hotel je nový,teda zariadenie izieb i celkový vzhľad tomu zodpovedá. No na našej izbe bolo cítiť zápach z kanalizácie.Celkovo sme boli s pobytom nespokojní. Maximálne nás nahnevalo to, že v rámci plnej penzie sme mali zahrnuté iba nápoje na raňajky. K obedu i večeri sa nápoje doplácajú. Hotel určite nie je vhodný pre malé deti, nakoľko tu nebola ani jedna hojdačka, či pieskovisko. Vytvorená je malá podkrovná herňa max. pre 2 deti. Wellness nevhodné pre deti, vo vírivke podozrivá voda a dosť chladná. A strava bola najslabšia akú sme kedy zažili. Slabý výber a o kvalite ani nehovorím. Blízko sú kúpele, no inak tu nie je kam ísť. Myslím si, že za tú cenu a s takým opisom, človek čaká niečo iné, aj keď nie sme nároční.

Dátum pobytu: apríl 2015
1  Poďakujte používateľovi Erika2233.
Recenzované: 15. júla 2018

Dátum pobytu: jún 2018
Recenzované: 18. júna 2018

Tip na izbu: Rooms which have windows to the back part
Dátum pobytu: jún 2018
Recenzované: 16. augusta 2012

Tip na izbu: All rooms are spacious and comfortable, but the rooms on the 2nd floor - toward the garden - is quieter than the rooms toward the street.
Dátum pobytu: september 2011
Recenzované: 23. júna 2019