Recenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Hodnotim iba welnes. Po dlhsim case sme sem opat zavitali kedze welness je kvalitny a nic lepsie zatial nepoznam ani som nemal dôvod hladat. Po dnesku sa ale poobzeram. Na recepcii hral klavirista prakticky pre nikoho ale aspon sme sa s recepcnym nepoculi. Pre mna novinka vraj od noveho roka sa priplaca za uterak jedno euro...hmm...do sauny plachta a uterak je standard ale ok aj pan co vydaval uteraky sa nad tym pozastavoval. Ved maju na letaku 4 hviezdicky ale neviem kto im to udelil. Na recepcii nevedia pociatat. Bolo tam privela ludi ale nastastie len asi pol hodinu potom sa to ukludnilo. Co je ale uplne zle je ze aj ked je tam bezplavkova zona (rozumej ludia sa nahy varia vo vyrivke, sprchuju, a chodia sa schladit do “bazena odvahy” ako stoji na cedulke na stene) a napriek tomu tam z recepcie pustia deti? Chalan mohol mat max 12 a dievca 10. V bezplavkove zone nemaju co robit. Nezodpovednym rodicom sa necudujem ale personal by mal mat minimalne zdravy rozum. Tiez si nikto neplati za saunu aby sa potom hanbil vyjst z vyrivky ako ten chudak mlady parik co tam prave bol ked tam vbehli deti. Aj som chcel na recepcii pri odchode povedat svoje ale slecna so seba sotva dostala dovidenia.

Dátum pobytu: marec 2018
4  Poďakujte používateľovi FilipM1267.
Recenzované: 9. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásne prostredie,priateľská obsluha , výborné jedlo .... vždy tu rád prídem a každému by som tu odporučil, wellness, bazén,terasa všetko ako spravené na oddych takto si predstavujem hotel na úrovni☺ snáď by som vytkol jednu vec v hoteli nemajú izby aj pre rodiny so psíkami.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi LadislavD53.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PavolFe, Manažér v zariadení Hotel Zelená Lagúna.Zodpovedané: 10. septembra 2017

Dobrý deň pán Ladislav, ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnote a plný počet bodov. Teší nás, že ste s naším hotelom a službami spokojný, taktiež Vaša pochvala je pre nás povzbudením k tomu, že to čo robíme, robíme naozaj dobre. Čo sa týka domácich miláčikov, máme jedno riešenie a to ubytovať sa v apartmánových domčekoch pri hoteli, kde sú domáci miláčikovia povolení. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Tím hotela Zelená Lagúna****.

Recenzované: 3. septembra 2017

úžasný hotel s ešte úžasnejším personálom, všetko krásne čisté a voňavé, kuchyňa ako od mamičky, krásny wellness, bazén, prostredie, odporúčam apartmán, alebo lux, je z nich nádherný výhľad na Domašu.

Tip na izbu: lux alebo apartmán, majú výhľad na Domašu
Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Makro123258789.

Dobrý deň pán Marko, sme radi, že ste si Váš pobyt u nás užili. Celý tím hotela sa snaží, aby sa hostia u nás cítili príjemne a tak sme radi, že to tak bolo aj vo Vašom prípade. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. S pozdravom tím hotela Zelená Lagúna****.

Recenzované: 26. júla 2017

Prijemny personal, skvely wellness, ale este som nikde nezazila, aby si hostia, ktori zaplatia za 1 noc viac ako 100 eur, museli este extra platit vstup do wellness 10 eur na osobu! To ma dost sklamalo, preto tento hotel urcite uz nenavstivim.

Dátum pobytu: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi NikolaB1020.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PavolFe, Manažér v zariadení Hotel Zelená Lagúna.Zodpovedané: 28. júla 2017

Dobrý deň pani Nikola, cena izby obsahuje raňajky a neobmedzený vstup do plaveckého bazéna. Ak by ste si zakúpili jeden z našich pobytových balíkov tak máte v cene viac služieb napr. večeru, wellness a iné. Pri ďalšej návšteve Vám preto odporúčame zakúpiť si jeden z pobytových balíkov. Veríme, že svoje rozhodnutie ešte zmeníte. S pozdravom tím hotela Zelená Lagúna****.

Recenzované: 12. mája 2017

Moderne zariadený hotel, pekné wellness, skvelé ihrisko pre deti, krásne prostredie, milý personál. Raňajky dobré, dostačujúce, určite si z ponuky vyberiete.
Akcie v reštaurácii sú sprevádzané dosť hlučnou hudbou, preto ak máte deti alebo netúžite po hudbou rezonujúcej izbe, určite odporúčam ubytovanie, ktoré nie je priamo nad reštauráciou, voľte izbu na vyššom poschodí alebo s výhľadom do lesa.
Aj napriek nepríjemnému zážitku "teroru hudbou" pobyt v tomto hoteli hodnotím ako dobrý a určite odporúčam.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi katarka.