Garden Hotel Domasa **(Slovenska Kajna)
Booking.com
Ukázať ponuku
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 26. júla 2017

Prijemny personal, skvely wellness, ale este som nikde nezazila, aby si hostia, ktori zaplatia za 1 noc viac ako 100 eur, museli este extra platit vstup do wellness 10 eur na osobu! To ma dost sklamalo, preto tento hotel urcite uz nenavstivim.

• Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Nikola B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PavolFe, Manažér v zariadení Hotel Zelená Lagúna.Zodpovedané: 28. júla 2017

Dobrý deň pani Nikola, cena izby obsahuje raňajky a neobmedzený vstup do plaveckého bazéna. Ak by ste si zakúpili jeden z našich pobytových balíkov tak máte v cene viac služieb napr. večeru, wellness a iné. Pri ďalšej návšteve Vám preto odporúčame zakúpiť si jeden z pobytových balíkov. Veríme, že svoje rozhodnutie ešte zmeníte. S pozdravom tím hotela Zelená Lagúna****.

Zrecenzované: 12. mája 2017

Moderne zariadený hotel, pekné wellness, skvelé ihrisko pre deti, krásne prostredie, milý personál. Raňajky dobré, dostačujúce, určite si z ponuky vyberiete.
Akcie v reštaurácii sú sprevádzané dosť hlučnou hudbou, preto ak máte deti alebo netúžite po hudbou rezonujúcej izbe, určite odporúčam ubytovanie, ktoré nie je priamo nad reštauráciou, voľte izbu na vyššom poschodí alebo s výhľadom do lesa.
Aj napriek nepríjemnému zážitku "teroru hudbou" pobyt v tomto hoteli hodnotím ako dobrý a určite odporúčam.

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi katarka.
Zrecenzované: 22. februára 2017

Velmi pekny hotel, cisty, prijemne prostredie, velmi mily personal,dostatok parkovacich miest. Super oddych, wellness na jednotku. Mozem len odporucat :) Maximalna spokojnost. Utulne prostredie, vsetko nove :) Urcite sa tam vratime este

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi gabika61.
Zrecenzované: 5. októbra 2016

Jesenná romantika v tomto hoteli sa začala nie veľmi romanticky. Prišli sme okolo 14,00 hod., zahlásili sme sa na recepcii, povedali sme slečne recepčnej, že ideme najskôr na kávu, tá ma prekvapila požiadavkou, že máme nechať na recepcii občianske preukazy, že nás zatiaľ zapíše..., čo sme samozrejme odmietli a nie veľmi sa jej to pozdávalo. Na terasu sa ide cez reštauráciu, personál nás opticky zaevidoval, avšak trvalo poriadne dlho, kým sme sa dočkali pozornosti. Veľmi milý čašník to však celé napravil, ospravedlnil sa, upratal stôl a keďže sme dlho čakali, objednali sme si aj jedlo. Na terase reštaurácie však bolo veľmi hlučno, vďaka trkotajúcim dámam, z ktorých sa vykľuli "štrajkujúci" učitelia - väčšinou ženy, ktorým sa ústa nezastavili a mali za to, že im to tam celé patrí. Chudák čašník sa v tom huriavku nevedel sústrediť na objednávku a tak sa stalo, že mu jedna objedaná položka vypadla.... Napokon nám to nevadilo, pretože káva aj jedlo boli skutočne neskonale dobré, medzitým sa aj panie učiteľky vytratili a zavládla pohoda. Takže sa ideme konečne ubytovať... Podľa prezentovanej ponuky "jesenná romantika" mala obsahovať welcome drink, romanticky vyzdobenú izbu, malé prekvapenie na izbe... My sme si v rámci tejto ponuky vybrali ešte niečo naviac a to apartmánový domček s krbom za doplatok 20,- €/noc. Po príchode do domčeka D2 som zostala mierne povedané šokovaná, pretože atmosféra v ňom nebola vôbec romantická ani jesenne ani nijako. Špinavé okná, sedačka samý cudzí vlas a to je pritom kožená..., pod matracmi sedačky zvyšky po orieškoch, tyčinkách a iných pochutinách spolu s vlasmi a chumáčmi prachu..., v krbe zvyšky po kúrení, v košíku 3 polienka... nič vyzdobené, žiadne malé ani milé prekvapenie a už tobôž nie welcome drink... No tak a bolo po nadšení, s ktorým som odchádzala z domu..., išla som napokon na recepciu zjednať nápravu..., žiadala som slečnu recepčnú, aby sa išla pozrieť na náš romantický domček, pozrieť sa neprišla, riešenie nenašla, oznámila mi, že nemajú voľné nič iba jeden apartmán s výhľadom do lesa - na opačnú stranu hotela, tj na cestu, po ktorej jazdia autá, čo som neprijala...(s drinkom ma odporučila na reštauráciu, že ona to tam zariadi, kde som sa ho domáhala pri večeri - hrozne trápne som sa cítila... som si totiž myslela, že nás bude čakať na stole..., samozrejme v reštaurácii o tom ani netušili, to je údajne vecou recepcie, aby hostí privítali drinkom..., napokon ten úžasný čašník z obeda sa postaral o krásne prekvapenie a pripravil nám skutočne dobrý a na pohľad priam úžasný drink... Napokon som chcela domček vymeniť aj za ten apartmán do lesa..., ale už bol vraj obsadený a boli úplne plní (voľný bol len prezidentský apartmán..., ale ten nám neponúkla...). Trvala som však na výmene, tak mi slečna recepčná ponúkla izbu pre imobilných...tiež nepochodila, manžel sa tam odmietol sťahovať, následne sme sa dohodli, že na druhý deň nás presťahujú do iného apartmánu, ak bude voľný, čo ešte vtedy nevedela, proste jednala som mnou ako s problémom, bez námahy a snahy vyriešiť situáciu k mojej spokojnosti, bola som len nepríjemný problém....Poslala nám však na izbu veľmi milého pána, ktorý nám prišiel vyčistiť krb a priniesol nám polienka a zadarmo, dúfam, že ho za to nevyhodia, alebo to nebude musieť nebodaj zaplatiť on, lebo nám ich nenaúčtovali, totiž v príplatku za domček s krbom nemáte zaúčtované polienka... za tie treba zaplatiť ďalších 6,- €.. Večer som mala úžasnú masáž, ktorá bola v cene pobytu, zakúrili sme si v krbe darované polienka a rozhodli sme sa, že sa sťahovať nebudeme, povysávame si sedačku a tak.... Ráno som bola na recepcii oznámiť, že zostávame v domčeku D2 a odišli sme na výlet. Po príchode do hotela sa nám náš romantický domček nedal otvoriť...dôvod nevieme, už som si myslela, že nás napriek tomu presťahovali v našej neprítomnosti, ale zrejme to bol nejaký technický problém, už som nemala na to, zisťovať to do detailov... Potom sme sa ešte poprechádzali popri Domaši, manžel chytil krásneho ostrieža, zaplávala som si v úžasnom bazéne, ktorý fakt nemá chybu, som si tam plávala úplne sama...no nádhera, fantasticky sme sa navečerali a večer sme si znova zakúrili v krbe, ktorý sme si upratali, lebo v našom domčeku to nechali všetko na nás... Síce po návrate z prechádzky sme na stole našli tanier s domácimi cukrovinkami, ovocím a mätou, čo bolo fakt neskutočne milé, ale neskoro... Ľutujem pána majiteľa, pretože do hotela investoval veľké peniaze, všetko je tam priam dizajnovo zariadené, na mieru vyrobené nábytky a tak... ale prvý dojem bol, aký bol a žiaľ pokazil nám radosť z jesennej romantiky, na ktorú sme sa s manželom veľmi tešili. Zhrnuté a podčiarknuté: keby nebolo toho úžasného chalana čašníka, vynikajúcu kuchyňu - pána kuchára by som si zabalila domov...a maséra, asi by som nespomínala na hotel Zelená lagúna v dobrom. Vďaka za to, že majú takých oddaných zamestnancov, samozrejme okrem výnimky z recepcie.

Tip na izbu: apartmánový domček, majú tam aj vysávač :-)
  • Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
6  Poďakujte používateľovi 654ivetat.
Zrecenzované: 8. septembra 2016

Novy hotel.Velmi pekne zariadeny.Ak vojdete do vnutra zrazu mate pocit ze ste sa ocitli v hoteli v Turecku.Hotel vhodny pre rodiny s detmi.Detsky kutik.Vonku novopostavene detske ihrisko a trampolina.
Ubytovani sme neboli takze zhodnotim len jedlo a welness.Najedli sme sa za prijatelnu cenu.Samozrejme dalo sa vybrat aj drahsie jedlo.To ktore sme mali my nijako neohurilo ale ani nesklamalo.
Co sa tyka wellnessu mali sme zakupeny darcekovy poukaz kde bolo v cene 2 pohare sektu s jahodou,ktory sme po prichode nedostali.a pravdu povediac ani nam to nechybalo.
Cena welnessu sa mi zdala privysoka ale po prichode som zmenila nazor kedze ludi tam bolo tak akurat.V kazdej saune sme boli dvaja a dokonca este aj vo virivke v bazene a aj tepidariu takze som mala pocit ze za tu cenu mame sukromny wellness takze kvalita prevysovala cenu.Maximalna spokojnost.Utulne prostredie,vsetko nove,ciste

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi mmarussia.