Krásne prostredie na prechádzku :)

Recenzované: 1. mája 2018
Ewe8
Košice, Slovensko
Ideálne miesto pre prechádzky

Recenzované: 26. júla 2017
Zuzana_traveler
Slovensko

Recenzované: 22. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

80 hektárový park je naozaj náročné prejsť celý, je tam niekoľko naozaj starých a exotických drevín, veľký rybník a 10 metrov vysoký umelo vytvorený vodopád.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Banajoe.
Recenzované: 15. februára 2019

Nasa navšteva Betliara bola za dobi ked sa toto krasne miesto este netešilo visokej popularite .V case našej navstevi prebiehali zial rekonštrukcne prace . No i tak tam bolo stale dost ludi .
Parkovisko je mensie no dostuplne , su tam stanky , suveniri , obcerstvenie .
Park je velmi rozsihali, na krasnu prechadzku alebo radovanky s detmi .
Celkovi dojem bol naozaj prijemi . j
Urcite odporucam

Dátum zážitku: august 2018
33  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Recenzované: 1. mája 2018

Krátili sme si chvíľu čakaním na vstup a tak sme sa prechádzali po parku okolo Betliara. Je tam naozaj na čo pozerať, terén je upravený, rovný a vhodný aj na prechádzku s deťmi. Park je veľký obkolesený krásnymi stromami a samozrejme aj vodou. Vzadu je väčší vodopád na ktorý sa dá ísť aj hore. Nad vodopádom je krásny výhľad. V parku sú aj rôzne budovy, ktoré pripomínajú hrobky. Nedá sa síce vojsť dnu, ale vôbec to nevadí. Je tam naozaj krásne vrelo Vám odporúčam. Deti to takisto ocenia :)

Dátum zážitku: september 2017
2  Poďakujte používateľovi Ewe8.
Recenzované: 26. júla 2017

Odporúčam prejsť nielen spodný " tradičný " chodník , ale aj potúlať sa po zákutiach parku. Prekvapilo množstvo vodných plôch a celý vodný systém. Úplne vzadu sme objavili pasúce sa kone , obklopené husami.

Dátum zážitku: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Zuzana_traveler.
Recenzované: 13. augusta 2019

Dátum zážitku: august 2019