Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 1. júla 2014

Prišli sme sem 6. júna na predĺžený víkend. Prihlásenie sa na pobyt trvalo určitý čas, pretože izba pri našom príchode ešte nebola pripravená. Mohli by sme si však kúpiť nápoj z all inclusive ponuky.
Ku recepcii sa dostanete taxíkom, ale bazén s barom sa nachádza na kopci. Niektoré apartmány sa nachádzajú na tichom, dostupnom mieste. My sme dostali apartmán s jednou manželskou posteľou. Bol čistý, ale myslím si, že by ste sa tam počas leta uvarili, lebo nemá klimatizáciu.
Bazén bol dosť veľký a nachádzalo sa pri ňom množstvo lehátok. Obsluha v bare pri bazéne bola vždy veľmi priateľská.
Reštaurácia bola pekná, jedlo bolo chutné. Na raňajky ste si mohli dať všetko, čo ste chceli s dobrou slaninou a klobásou. Obed a večera boli tiež chutné. Personál bol priateľský. Vytkol by som len večeru, ktorá skončila príliš skoro. Bolo by fajn, keby sme sa kvôli nej nemuseli ponáhľať.
Krátka cesta po chodníku vás privedie dole do centra, kde sa nachádza pár barov a reštaurácií. Nakoniec sme boli spokojní, veď nás tento víkend nestál veľa peňazí.

2  Poďakujte používateľovi Amanda_B199.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 26. júna 2014

Ja a moja kamarátka (bez detí) sme sa práve vrátili z hotela Caleta Dorada! Strávili sme tu predĺžený víkend od piatka do pondelka.
Na tomto hoteli a tejto lokalite nájdete pozitíva i negatíva... Závisí od toho, čo od svojej dovolenky očakávate...
Mali sme all inclusive a túto voľbu neodporúčam absolútne nikomu... Jedlo nebolo práve úžasné... Občas bývalo studené, zato raňajky boli vždy dobré.
Drinky sa tu definitívne riedia vodou... Aj po toľkej vodke a množstve koktejlov sme boli stále triezvi ako ľalie! Nakoniec sme si museli kúpiť vlastný alkohol u miestnych.
Väčšina personálu, ktorý podával jedlá, bola mizerná. Výnimkou bola jedna slečna zo Španielska, ktorá nám raz servírovala raňajky.
Prevažnú časť dní sme strávili na pláži. Za dve lehátka a slnečník sa platilo €10. Pláž sme si zamilovali. Nebola príliš plná a bol tam veľký poriadok! V oblasti Caleta de Fuste zvykne celý deň fúkať jemný vánok, ktorý si sediac na slnku môžete užívať od rána do večera.
More na pobreží je pomerne plytké, až kým sa nevzdialite ďalej od pláže. Je to skvelé kúpanie pre deti.
Ale späť ku hotelovému komplexu... Obývali sme bungalov s dvoma posteľami. Bol pomerne veľký a tiež čistý. Vonku pred dverami stála pekná terasa. Kúpeľňa bola čistá a v sprche bola nainštalovaná perfektná prúdová hlavica! Z toalety sa nedalo dočiahnuť na rolku s toaletným papierom, čo sme vždy museli mať na pamäti skôr, než sme tam vošli, hahaha!
Otočné gombíky na šporáku a mikrovlnke boli poodpadávané, no aj tak sme ich nepoužívali. Celá oblasť je v noci veľmi veľmi tichá, plná nie práve šťastných párov či starších ľudí... Nehnali sme sa tu za nočným životom... A dobre sme urobili!
Rada by som sa niekedy vrátila do hotela Caleta Dorada, ale možno skôr s mojim partnerom a jedine za podmienky, že by sme si varili sami pre seba!
Leteli sme s aerolinkami RyanAir a personál na palube bol veľmi mizerný... Nikto z nich sa ani len nepokúsil o nejaký ten letmý úsmev!!!

1  Poďakujte používateľovi EmmaDayes.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Recenzované: 4. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: február 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Caleta_Dorada_PPRR, Director de Relaciones Públicas v zariadení Club Caleta Dorada.Zodpovedané: 5. februára 2019

Recenzované: 4. februára 2019

Dátum pobytu: január 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Caleta_Dorada_PPRR, Director de Relaciones Públicas v zariadení Club Caleta Dorada.Zodpovedané: 4. februára 2019

Recenzované: 4. februára 2019

Dátum pobytu: január 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom