Tripadvisor
Donovaly
Recenzované: 4. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Luxusný maly hotel pre najnáročnejšie klientelu priamo v srdci diania. Kvalitný nábytok, absolútna čistota, dôraz na každý detail, to je hotel Galileo. Z bývalého golfového trenažéra urobili veľký detský separovaný kútik. Wellness je úplne úžasne s prekrásnym výhľadom.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 14. júna 2019

Dobrý deň Barborka,

veľmi nás teší, že ste sa u nás cítili príjemne a boli ste so službami nášho hotela spokojná. Ďakujeme Vám za krásnu recenziu a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie.

Hotel Galileo Donovaly****

Recenzované: 8. mája 2019

Úchvatný zážitok.Boli sme tam celý víkend na jeseň minulého roku,väčšia spoločnosť.Hotel je situovaný dosť nenápadne,ale o to viac sme boli milo prekvapení jeho vnútorným zariadením.Vstupna hala,recepcia,televízny kút,bar,restaurácia...super.Útulna miestnosť vedľa baru pre milovníkov cigár a kvalitného alkoholu to je bónus pre fajnšmekrov.Izby veľmi príjemné,elegantné,pohodlné.Personál hotela veľmi ústretový,vždy ochotný riešiť akýkoľvek problém,či želanie.Kuchyňa výborná.Samostnatná kategória je majiteľ hotela,ktorého, v tom najlepšom slova zmysle,bolo cítiť všade.Či pomáhal v garáži pri parkovaní aut,či v reštaurácii medzi hosťami sa zaujímal o jedle,na recepcii radil zákazníkom o možnostiach turistiky v okolí,všade. Vhodný aj pre rodiny s deťmi,aj pre domácich miláčikov.Veľmi vysoká kvalita ubytovania a služieb.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi BorisMarek.
Recenzované: 19. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Cestou z tatier sme sa zastavili na obed v tomto hoteli. Mali sme na kuchynu skvelé referencie, tak sme išli skúsiť. Prostredie bolo príjemné. Čašníci boli skvelí. Príjemní, úslužní, vtipní. S jedlom sme boli spokojní. Ja som síce mala chuť na slovenské pirohy, a tu ich nerobia. Dala som si zemiakové placky. Chutili, ako keď hotel robí jedlá z koliby. Bolo to dobré, ale kvôli tomuto jedlu by som sa tam nevrátila.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.
Recenzované: 11. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel nema klimatizaciu co je dost velky problem v lete tam svieti slnko stale od obeda a v noci sme tam isli zhoriet hoci vonku uz bolo prijemne chladno. Dalsia vec..namiesto normalnej detskej postielky nam dali cestovnu bez matraca akoze tam by som ani psa nedala spat..tvrde to bolo a absolutne nevhodne pre pol rocne dieta. Jedlo je tam dobre len velmi dlho nan cakate..15min na predjedlo dalsich 10 min na polievku dalsich 15min na hlavne jedlo a dezert uz donesu do 5min ked som si to raz spocitala tak som tam stravila vyse hodiny ! A hlavne cakanim nie jedenim :)) na 4hviezdovy hotel je to slabe..uz by som tam neisla..

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi DominikaP1705.
Recenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Takmer všetko perfektné.. Malebné prostredie, úžasný východ a západ slnka, skvelý relax večer vo wellness takmer na streche, alebo v útulnom väčšom ci menšom salóne.. Nechýba terasa ci cigár bar..Personál bez chyby, ústretový na úrovni..Jedlo za 1..Za mínus považujem klímu, ktorá chýbala a počas leta aj keď ide o horský hotel, bolo teplejšie než by som chcel. Mínusom je aj traffic-blízko je cesta skrz Donovaly, takže je počuť viac akoby človek chcel. Cena je vyššia, no zohľadňuje kvalitu. Celkový dojem: ODPORÚČAM ;)

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi radoslavb722.