Recenzované: 19. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Cestou z tatier sme sa zastavili na obed v tomto hoteli. Mali sme na kuchynu skvelé referencie, tak sme išli skúsiť. Prostredie bolo príjemné. Čašníci boli skvelí. Príjemní, úslužní, vtipní. S jedlom sme boli spokojní. Ja som síce mala chuť na slovenské pirohy, a tu ich nerobia. Dala som si zemiakové placky. Chutili, ako keď hotel robí jedlá z koliby. Bolo to dobré, ale kvôli tomuto jedlu by som sa tam nevrátila.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.
Recenzované: 11. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel nema klimatizaciu co je dost velky problem v lete tam svieti slnko stale od obeda a v noci sme tam isli zhoriet hoci vonku uz bolo prijemne chladno. Dalsia vec..namiesto normalnej detskej postielky nam dali cestovnu bez matraca akoze tam by som ani psa nedala spat..tvrde to bolo a absolutne nevhodne pre pol rocne dieta. Jedlo je tam dobre len velmi dlho nan cakate..15min na predjedlo dalsich 10 min na polievku dalsich 15min na hlavne jedlo a dezert uz donesu do 5min ked som si to raz spocitala tak som tam stravila vyse hodiny ! A hlavne cakanim nie jedenim :)) na 4hviezdovy hotel je to slabe..uz by som tam neisla..

Poďakujte používateľovi DominikaP1705.
Recenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Takmer všetko perfektné.. Malebné prostredie, úžasný východ a západ slnka, skvelý relax večer vo wellness takmer na streche, alebo v útulnom väčšom ci menšom salóne.. Nechýba terasa ci cigár bar..Personál bez chyby, ústretový na úrovni..Jedlo za 1..Za mínus považujem klímu, ktorá chýbala a počas leta aj keď ide o horský hotel, bolo teplejšie než by som chcel. Mínusom je aj traffic-blízko je cesta skrz Donovaly, takže je počuť viac akoby človek chcel. Cena je vyššia, no zohľadňuje kvalitu. Celkový dojem: ODPORÚČAM ;)

Poďakujte používateľovi radoslavb722.
Recenzované: 6. augusta 2018

Super obsluha, výborný hotel , gastronómia na vysokej úrovni ... čisto a veľmi ochotný personál, prechádzky , nenáročné , hlavne ak je v Trnave 37 stupňov, na Donovaloch je príjemne .... boli sme tu 4 krát a radi sa vrátime

Poďakujte používateľovi BoMaWe.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Milý hosť,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi, že sa Vám u nás páči a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie.

Hotel Galileo**** Donovaly

Recenzované: 11. júla 2018

Príjemné posedenie pri chutnej kávičke a dezerte ... personál naozaj na úrovni . Čašník nám vyšiel v ústrety pri výbere dezertu a vlastne nám ponúkol alternatívu. Veľmi vkusne priam luxusne zariadená reštaurácia. ODPORÚČAM

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi JankaHZQ.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 12. júla 2018

Dobrý deň Janka,

sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Hotel Galileo Donovaly****