Recenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Takmer všetko perfektné.. Malebné prostredie, úžasný východ a západ slnka, skvelý relax večer vo wellness takmer na streche, alebo v útulnom väčšom ci menšom salóne.. Nechýba terasa ci cigár bar..Personál bez chyby, ústretový na úrovni..Jedlo za 1..Za mínus považujem klímu, ktorá chýbala a počas leta aj keď ide o horský hotel, bolo teplejšie než by som chcel. Mínusom je aj traffic-blízko je cesta skrz Donovaly, takže je počuť viac akoby človek chcel. Cena je vyššia, no zohľadňuje kvalitu. Celkový dojem: ODPORÚČAM ;)

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi radoslavb722.
Recenzované: 6. augusta 2018

Super obsluha, výborný hotel , gastronómia na vysokej úrovni ... čisto a veľmi ochotný personál, prechádzky , nenáročné , hlavne ak je v Trnave 37 stupňov, na Donovaloch je príjemne .... boli sme tu 4 krát a radi sa vrátime

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi BoMaWe.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Milý hosť,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi, že sa Vám u nás páči a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie.

Hotel Galileo**** Donovaly

Recenzované: 11. júla 2018

Príjemné posedenie pri chutnej kávičke a dezerte ... personál naozaj na úrovni . Čašník nám vyšiel v ústrety pri výbere dezertu a vlastne nám ponúkol alternatívu. Veľmi vkusne priam luxusne zariadená reštaurácia. ODPORÚČAM

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi JankaHZQ.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 12. júla 2018

Dobrý deň Janka,

sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Hotel Galileo Donovaly****

Recenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Strávili sme tu predĺžený víkend. Radi sa tu vrátime a odporúčame. Útulný hotel, krásne izby, výborné služby a personál. Welness na najvyššom poschodí stoji za to. Výborná reštaurácia. Rýchle Wifi v celom hotely.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi PeterT_SK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 12. januára 2018

Milý p. Peter,

sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a ďakujeme za Vaše hodnotenie.
Veríme, že Vás u nás čoskoro znovu privítame.
Váš Hotel Galileo Donovaly****

Recenzované: 3. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Uz 7 rokov, kazde leto navstevujeme hotel Galileo. Skvela kuchyňa so sefkucharom, čašničky a čašnici rovnako o wellnes a izbach nehovoriac. Vecerny caj na terase ma svoje čaro. Z jedalneho listka sme už mali takmer všetko a môžeme len chvalit. Cely kolektiv si už roky drži velmi vysoku kvalitu. Tešime sa na dalšiu navštevu.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi JurajS143.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Galileo_Donovaly, Manažér v zariadení Hotel Galileo Donovaly.Zodpovedané: 6. septembra 2017

Milý Juraj,

ďakujeme za Vašu priazeň, Vaša recenzia nás mimoriadne potešila. Každého hosťa si veľmi vážime a usilujeme sa ponúkať len tie najlepšie služby. Teší nás, že naša snaha sa vypláca a hostia sa k nám radi vracajú. Ešte raz ďakujeme za pochvalu a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu. Váš Hotel Galileo**** Donovaly