Goúves
Recenzované: 13. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

1.pláž pri hoteli 1/10
•malá, situovaná pri ceste, relatívne špinavá,
•po prvom dni sme si radšej požičali auto a cestovali po ostrove

2.hotelový bar + “all inclusive” drinks 3/10
•bar smrdí skvaseným vínom,
•servírovanie do plastových (0.25 l) pohárov (nie len z pohľadu ekológie ale aj praktickosti pre hostí je to totálna absurdita)
•domáci alkohol komentovať nebudem, nikto nečaká kvalitu, no táto skúsenosť Vás odnaučí piť
•zo sklenených pohárov je vysoká šanca “kútiku”
• pivo a víno bolo jediné piteľné

3.izby + bazén 8/10
•mali sme peknú izbu s “súkromným bazénom”, ktorý slúžil ďalším 4-5 izbám
•klimatizácia OK
•upratovanie OK

4.prostredie a okolie 3/10
•letová trasa priamo nad Vašimi hlavami
•vhodné pre nadšencov aviatiky
•frekvencia preletov 1 let/4 min

5. (ne)jedlo 1/10
•proste zlé
•raňajky každý boží deň rovnaké
•obedy a večere v podstate rovnaké
•chuťovo približujúce sa kvalite školskej jedálne
•taniere sú špinavé,mastné
•polievky sú vyslovene nechutná hmota
•”SNACK BAR” gastrobrekeke ultimátnej povahy.. preložené do ľudskej reči: ..to čo sa nezjedlo z raňajok, skoncentruju do 3 gastronádob, v ktorý sa to ohrieva po celý deň

CELKOVÉ HODNOTENIE:
1.izby ok
2.nekupujte “all inclusive”
3.reálne je to priemerný 3*** hotel
4.fotky sú realite vzdialené
5.pocity z ochotného personalu Vám nepomôžu, keď sa nemôžete normálne najesť

slovami priateľky: “mohlo to byť aj horšie”

P.S. pre peknú dovolenku si vyberte radšej západ ostrova

Dátum pobytu: september 2019
2  Poďakujte používateľovi Drenčák P.
Recenzované: 2. septembra 2019

Ubytovanie v novej (prerobenej) casti je vyborne a splna 5*. Cely personal hotela je priatelsky, komunikativny a stale usmievavy. Obzvlast casnik Mario v hlavnom bare Mozem vsetkym len odporucit.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi TomassBB.
Recenzované: 13. augusta 2019

Bývali sme v staršej časti, a keďže som si o tom predtým čítal, že sa hotel delí na starú a novú, mal som obavu že nás dajú do starej. Obavy boli predčasné, a napriek tomu že sme bývali v starej, izba bola v podstate ako nová, s pekným vybavením a kúpeľňou. Jedlo bolo super, veľký výber, jediná vec, čo by som vytýkal bolo, že mäso sem tam obsahovalo veľa kostí. Ale každý deň sa ponuka menila, a zdalo sa mi že počas týždňa sa to výraznejšie vylepšilo, čo bolo zaujímavé. Ďalej by som vyzdvihol milý personál, ktorý sa zaujímal o to, či sa nám tam páči, čo nám vadí a keď sme niečo potrebovali, vždy ochotne s úsmevom poradili. O zábavu sme nemali núdzu, a keďže do hotela chodia vačšinou rodiny s deťmi, a my sme tam boli traja kamaráti, spoznali sme sa tam s animátormi z Hydrotouru, s ktorými bola fakt sranda, poradili nám kde ísť, čo robiť cez deň, ale aj cez noc, takisto pán delegát na podal hneď na úvod základné informácie. Drinky v all inclusive bare boli vcelku fajn, v ponuke bolo okolo 20 drinkov ktoré boli v balíčku all inclusive, čiže dalo sa vyberať. K moru to bolo blízko, stačilo len prejsť cez cestu. V areáli je niekoľko bazénov a možnosť masáže. Celú dovolenku hodnotím veľmi pozitívne a rozhodne odporúčam.

Poďakujte používateľovi juldou.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia George P, Γενικός Διευθυντής v zariadení St. Constantin Hotel.Zodpovedané: 11. septembra 2019

Dear juldou,

First and foremost we would like to thank you for choosing our St. Constantin Hotel for your visit and for recommending us to the travel community of Tripadvisor, this is undoubtedly the best reward for us all. We also greatly appreciate your highlight on the good value of our All Inclusive type of meal and drink plan, your nice comments about our rooms, staff, location and swimming pools. Thank you again for this heartwarming review of your stay with us, we look forward to your next visit.

With best regards,

St. Constantin Hotel

Recenzované: 7. augusta 2019

Rezort/hotel
Hotel je cca 200m od mora cez málo frekventovanú cestu, má však dva vchody/východy. Každý vedie na inú pláž, tá malá bližšia je kamienková, ktorá má aj väčšie kamene vo vode, o ktoré sa dá zakopnúť. Boli sme tam len prvý deň, zvyšok pobytu sme chodili na väčšiu, ktorá bola pri druhom východe a je iba o pár metrov ďalej. Táto bola piesková a veľká s veľmi pozvoľným vstupom do mora. Celú dobu sme mali rozbúrené more, nám to nevadilo, dcéra sa vyblbla viac ako keby bolo more pokojné (takéto je vraj na južnej časti ostrova). Myslím, že ľuďom sa to páčilo. Po pár minútach máte dokonale prečistené nosové dutiny :-) V komplexe hotela je asi 5 menších bazénov rôznej hĺbky, bufet je však len pri jednom z nich a bar ešte pri jednom. Sú tam aj dva detské bazény, ale celkovo sú bazény plytké všetky. Malý tobogán je len pri jednom, nakoniec sme nevyužili, hoci to bol podstatný faktor pri výbere hotela. Hotel má oficálnu medzinárodnú kategóriu 4*. Personál v poriadku, usmievali sa pri očnom kontakte, vždy ochodní pomôcť, poradiť. Angličtinu ovládali hlavne pri bare a na recepcii. Okolie hotela nebolo rušné ale ani to nebolo ako na konci sveta, dalo sa kde prechádzať.

Izby
Boli sme v novšej časti, ktorá má prístupy na dva plytké ale pokojnejšie bazény. Ak ste na prízení, môžete vstúpiť do bazénov priamo z balkóna. Izba priestranná s balkónom, avšak veľmi málo úložných priestorov, a skriňa mala len jedny posuvné dvere (!?). V izbe je trezor a chladnička, kávovar. V telke beží aj ČT24 aj TA3. Dispozíciu sociálnych zariadení voči izbe musel navrhnúť "inteligent", sú zasadené priamo v izbe s presklenou stenou, nemôžete ísť večer do sprchy, na WC alebo si len umyť zuby bez toho, aby ste nesvietili do izby. Upratovanie okrem nedele denne. Celkovo to bolo v pohode, ale 4* by som im nedal, skôr 3+. Predlžovali sme si posledný deň, dali nám izbu v apartmáne cez ulicu, tento bol v o dosť horšom stave ako naša pôvodná izba - zariadenie staré, neútulné, popod dvere riadne fúkalo, sprchovacie kúty na hranici 3*. Vraj v starej časti sú izby práve takéto.

Strava
Oproti minuloročnej skúsenosti v Kalábrii bolo toto min. o dve kategórie lepšie. Všetkého dostatok, aj výber jedál aj množstvo, ani na stôl sme nikdy nečakali. Zákuskov dostatok, ale trochu sa opakovali, zmrzlina vraj dobrá. Sladené nápoje bolo treba riediť, k dispozícii pivo a víno. Chýbalo mi viac morských plodov, neboli skoro vôbec. Zažil som už aj lepšiu stravu v 4*, ale nie je čo podstatné na vytknutie. Jedáleň má niekoľko častí. Niekto písal a bolo to uvedené aj v pokynoch od CK, že je nutné na večeru dlhé nohavice. Kvôli tomu som si ich zobral, ale zbytočne, nikto nikoho nebuzeroval za kraťasy a podľa mňa by akceptovali aj tielka u mužov, ale kto by na večeru takto chodil... Nikoho som v dlhých nohaviciach tuším nevidel.

Nákupné možnosti, výlety
Hneď pri hoteli sú dva supermarkety, niekto písal, že sú malé, ale jeden z nich je najväčší, aký som v poodobných rezortoch pri hoteloch videl. Určite tam kúpite všetky bežné veci, ktoré vás napadnú. Kúsok po promenáde je ďalší, kde sme nakupovali najradšej - kvôli majiteľovi, ktorý jednoducho vie, ako sa k zákazníkom správať.
Výlety sme neabsolvovali, na Knóssose sme už dávnejšie boli, boli sme len busom v CrétAquarium, ktoré odporúčam navštíviť, sú to 3 zástavky. Na hlavnej ceste je autobusová zástavka, bus vás odvezie skoro všade po pobreží a frekvencia je dostatočná (15 minút?).

Cestovka, delegát
Delegát (Hydrotour) bol solídny pán, poskytol všetky informácie. Bolo vidieť že sa vyzná a že ho to baví. Pomáhali aj animátori. Animačné programy sú aj so slovenskými animátormi, ale akosi nebol čas využiť.

Záver
Aj napriek drobným výhradám sme boli spokojní, ale asi by som sa už nevrátil.

Tip na izbu: Preferoval by som "novú" casť a ideálne na prízemí (vstup do bazénov).
1  Poďakujte používateľovi zilinec32.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia George P, Γενικός Διευθυντής v zariadení St. Constantin Hotel.Zodpovedané: 5. septembra 2019

Dear zilinec32,

We are grateful for the time you spent to share this feedback of your overall holiday experience among us as we certainly believe that there is always room for improvement and your constructive feedback is very much appreciated. Kindly be inform that we are already taking measures regarding your comments and impressions and we regret to know that you did not enjoyed certain aspects and services. As guest satisfaction is or main goal, we would love to have the opportunity of serving you again in the future, so you can have nice memories of our Hotel.

We remain at your disposal,
Best Regards,

St. Constantin Beach Hotel

Recenzované: 4. augusta 2019

Niet čo vytknúť. Nová časť je pokojnejšía oddychová pôsobí luxusnejšie, ale má menšie izby a ďalej od hlavnej reštaurácie. Pre dvojice super. V staršej časti kde sme boli my sú dva bazény. Izby čisté. Jeden bazen so šmykľavkami. Tam sa cez deň animátori realizovali. Večer sa presunula zábava k baru pri recepcii. Veľký obdiv majú u mňa zamestnanci hotela. Ochota i napriek náporu práce. V tom teple v kuchyni v reštaurácii za barom na recepcii. Vyriešia čo treba. Poradia. Veľká vďaka a rešpekt. Aleksandros a Miros

Poďakujte používateľovi Pouzivatelskemeno1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia George P, Γενικός Διευθυντής v zariadení St. Constantin Hotel.Zodpovedané: 22. augusta 2019

Dear Pouzivatelskemeno1,

Thank you for staying at the St. Constantin Hotel and for taking the time to write a review. Guest satisfaction is our primary concern and it is always a pleasure to learn when we have met our guests’ expectations. More specifically, we are delighted that you enjoyed our restaurants, accommodations, animation and staff service. We thank you again for your kind comments and look forward to welcoming you back to our hotel.

With best regards,

St. Constantin Beach Hotel