Prerobené stredisko

Nová lanovka, pričom ceny na slovenské pomery sú premrštené. Parkovisko preplnené, spoplatnené a... viac informácií

Recenzované: 19. januára 2021
ivann522
Bratislava, Slovensko
Pekne svahy, ale otrasne parkovisko a prijazd k stredisku

Prijazdova cesta - to je hotovy tankodrom, rovnako aj parkovisko, ktore je pri nedostatku snehu... viac informácií

Recenzované: 22. februára 2020
zuskao

Recenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Lyzovacka vhodna pre rodiny s detmi, svahy vyborne, aj pekne upravene, avsak negativne vnimam velmi pomalu lanovku od hotela Bachledka a malo stravovacich zariadeni hore pri vystupnej stanici. Je tam obrovska navstevnost vdaka pesim turistom (chodnik korunami stromov), no cakat na caj 15 min v rade je dost.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi LubicaS_12.
Recenzované: 23. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Chodnikom celu lyzovaciu sezonu pokazili.Brutalne dlhe rady a pomala sedacka.Kopce neupravene ale dobry instruktory.Odporucam kopec jezersko

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi freerideboy.
Recenzované: 22. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pomalá 3sedačka, zvyšné vleky OK. Veľmi príjemný svah na učenie a pomou na ktorej sa naučí jazdiť každý.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi barboral683.
Recenzované: 16. februára 2018

My sme boli veľmi spokojní. Boli sme cez týždeň a mierne snežilo, ale absolútne žiadne rady na vleky, takže sme sa vylyžovali do sýta. Parádny sneh, trate rôznych úrovní, v pohode parkovanie a všade ochotný personál. Zvlášť oceňujem pána na parkovisku, ktorý mi ochotne nastavil viazanie na moje lyžiarky :)
Jeden deň sme lyžovali, druhý bežkovali (hrebeň Spišskej Magury). Večer vo wellness v hoteli montfort. Paráda! :) Plánujeme sa tu vrátiť v lete na Chodník v korunách stromov (je otvorený aj v zime, ale keďze počas našej návštevy snežilo, rozhodli sme sa to odložiť na jasné počasie), cyklotrail a turistiku. Boli sme až prekvapení koľko možností tento región ponúka

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi Miriam K.
Recenzované: 16. januára 2018

fotoaparát (resp. mobil) treba mať nabitý na 100% od belianských tatier cez maguru až po tri koruny na poľskej strane to všetko sa zmestí na fotku z jedného miesta a čo sa týka náročnosti zvládne to úplne každý aj začiatočník

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi kkshaggy.