“Fakt dobré”

Zdiarsky Dom a Reštaurácia
Na pozícii č. 3 spomedzi 11 Reštaurácie v Ždiari
Zrecenzované: 7. apríla 2018

Milá a super pohotová obsluha. Musíme dievčatá naozaj pochváliť. Počas našej návštevy mali úplne obsadené a napriek tomu nikto nemusel dlho čakať. Ani na prvý kontakt a jedálny lístok, ani na nápoje, na objednané jedlo a nakoniec ani na účet. Jedlo super chutné. Lepšiu kapustnicu sme už dávno nemali.

Poďakujte používateľovi Jozef-Dodo-V.

Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Dva dni za sebou sme sa boli naobedovat v Ždiarskom Dome a všetko bolo super a chutné. Jedlo bolo chutné a čerstvé chutilo celej rodine. Personal aj keď mal vela roboty nebol otrávený ale milý a príjemný. Posedenie bolo príjemné. Drobec dostal stale nejaku maškrtu gratis.
Odporúčam vrele navštívit toto miesto.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Quest652028.
Zrecenzované: 3. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo kvalitne, ale obsluha bez usmevu a ocneho kontaktu, dlahsia doba cakania a ceny isli dooost moc hore.

2  Poďakujte používateľovi 625kristiank.
Zrecenzované: 22. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili na základe odporúčania odchádzajúcich hostí.
Myslim, že v lístku si nájde každý to svoje. Jedlo bolo veľmi chutné a čerstvé. Polievky výborné a porcie veľké. V reštaurácii vládla príjemná atmosféra, hudba vhodná pre tento typ restiky.
Čo mi chýbalo boli usmievave čašníčky. Obsluha bola ale rýchla takže ak bude možnosť určite sa vratime.

Poďakujte používateľovi Zuzana P.
Zrecenzované: 9. januára 2018

Boli sme v tejto reštaurácii v sobotu večer (6.1.2017) s priatelom. Pri príchode nás nikto nepozdravil, slečna za barom na nás len nemo pozerala, tak sme sa usadili. Reštaurácia bola poloprázdna, asi 3 stolíky okrem nás. Po objednaní a prinesení jedla a pitia si nás už nikto nevšímal celý večer. Jedlo nám bolo skoro hodené na stol bez toho, aby nám niekto čo i len zaprial dobrú chuť. Rovnako sme si ešte chceli doobjednať pitie, či dezert, žiaľ po tom čo sa u nás už nikto neukázal, ani neodniesol špinavé taniere sme vstali a sami si šli vypýtať od dvoch slečien sediacich za barom účet. Vytlačili nám dokonca účet iného stola, nie nášho, to sa prihodiť može, ale to, že niekomu chýba základné slušne správane, pozdravenie, či odzravenie už nie.
Jedlo bolo priemerné,hranolky sáčkové, Celkový dojem hlavne kvoli obsluhe veľmi smutný.

3  Poďakujte používateľovi AdminSurf.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zdiarsky Dom a Reštaurácia, si pozreli aj

Navštívili ste Zdiarsky Dom a Reštaurácia? Podeľte sa o svoje zážitky!