Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme sa zastavili v Penzióne Strach a boli sme milo prekvapený obsluhou aj jedlom cesnacka výborná a Tatarak nemal chybu boli sme spokojný Všetko bolo super keď pôjdeme okolo isto sa zastavime.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi JurajK214.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia STRACHANTEAM, Manažér recepcie v zariadení Wellness Penzión Strachan.Zodpovedané: 2. marca 2018

Dobrý deň prajeme,

Srdečne ďakujeme za milé hodnotenie, ktoré si veľmi vážime.

Sme radi, že Vám u nás chutilo.

Budeme radi ak ešte prídete na cesnačku, alebo aj na iné výborné jedlá, ktoré ponúkame :)

Tešíme sa na Vás.

Recenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Steak bol tuhy, halusky v polievke nedovarene, obsluha prijemna, ceny boli ale nad standardne, vyhlad maju ale prijemny na belianske tatry, v hoteli sme nebyvali, prisli sme sa len najest podla odporucania trip advisora

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi mikedT299YS.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia STRACHANTEAM, Manažér recepcie v zariadení Wellness Penzión Strachan.Zodpovedané: 18. februára 2018

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za hodnotenie, ktoré si veľmi vážime.
Mrzí nás, že ste neboli spokojní s jedlom v našej reštaurácií.

Dávame si záležať, aby jedlo bolo na vysokej úrovni a spĺňalo všetky požiadavky.

Veríme, že ak by ste sa obrátil na obsluhu urobili by všetko pre to, aby ste od nás odchádzali spokojní a znova sa k nám radi vrátili.

Ešte raz - mrzí nás, že ste neboli spokojní.

Budeme radi ak nás ešte prídete navštíviť a veríme, že bude všetko v najlepšom poriadku.

Recenzované: 12. februára 2018

Uz od prvej chvile v penzione sme sa citili prijemne. Izba Standard s balkonom a vyhladom na Belianske Tatry bola mensia, ale utlna a pre dvoch uplne postacujuca. Vsetci zamestnanci - v penzione a aj na svahu boli mili a radi nam so vsetkym pomohli. Bufetove stoly na ranajky a veceru boli vzdy plne vyborneho jedla. Lyziari maju k dispozicii vyhrievanu lyziaren a novu stvorsedackovu lanovku. No a po celodennej zabave na svahu sa mozete ohriat v saune. Pobyt sme si uzili a radi sa sem vratime.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi 17marian2015.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia STRACHANTEAM, Manažér recepcie v zariadení Wellness Penzión Strachan.Zodpovedané: 15. februára 2018

Dobrý deň prajeme,

Srdečne ďakujeme za milé hodnotenie.
Teší nás Vaša spokojnosť s pobytom u nás. Taktiež nás teší, že ste boli vyskúšať aj našu novú 4-sedačku.

Budeme radi ak nás prídete opäť navštíviť :)

S úctou Mgr. Zuzana Hroncová

Recenzované: 29. januára 2018

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní - útulný penzión, krásne a čisté izby, milý a ochotný personál. Obrovské plus je nádherné prostredie a svah hneď vedľa penziónu.
Určite to nebola naša posledná návšteva v tomto penzióne. Odporúčam všetkým :)

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi LuciaF2479.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia STRACHANTEAM, Manažér recepcie v zariadení Wellness Penzión Strachan.Zodpovedané: 1. februára 2018

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie :)
Vaša spokojnosť nás veľmi teší.

Tiež veríme, že ste nás nenavštívili naposledy :)

Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 27. januára 2018

Najlepší penzión aký sme zatiaľ navštívili.Boli sme tu už po druhýkrát a prídeme znova.Všetko bolo super,útulné ubytovanie,vynikajúca strava,skvelý wellness,príjemný personál,krásne prostredie,prítulný psík Berny,zjazdovka blízko s novou lanovkou......... a veľké ďakujem dávam milým,ústretovým vlekárom ;-)

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Compass751849.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia STRACHANTEAM, Manažér recepcie v zariadení Wellness Penzión Strachan.Zodpovedané: 28. januára 2018

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za čas, ktorý ste strávili písaním tejto milej recenzie.

Sme radi, že ste boli u nás spokojní a veríme, že rovnako spokojní budete aj tretí, či štvrtýkrát na ubytovaní :)
Veľmi nás potešilo hodnotenie našich pánov vlekárov za ktoré ďakujeme.

Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.